Padem o ścianę

Konferencja X018 w listopadzie

Paweł Jastrzębski

Phil Spencer ogłosił, że już w listopadzie w Mexico City odbędzie się konferencja X018 na którym możemy się spodziewać mnóstwo newsów i niespodzianek.

Konferencja X018 prawdopodobnie jest odpowiedzią na odwołany PlayStation Experience. Póki co nie jest jasne (pomijając więcej info o obsłudze myszki i klawiatury i współpracy z Razer) czego możemy się spodziewać, więc można popuścić wodzę fantazji. Więc co byście chętnie zobaczyli? Ja nie obraziłbym się jakby Microsoft zaprezentował nowe gameplaye zaprezentowanych już gier, plus ogłosił kilka nowych gier. A kto wie? Może poznamy datę premiery takiego Gears of War 5? Liczę także na ogłoszenie nad czym dłubie świeże The Initiatvie i co tworzy się w brytyjskim Ninja Theory (mam cichą nadzieję, ze dłubią nad czymś z trójki Ninja Gaiden, Enslaved 2, Hellblade 2). Pora także potwierdzić coś, o czym wszyscy spekulują od dawna – że Playground dłubie przy nowym Fable.

Wszystkie powyższe „ogłoszenia” to rzecz jasna czyste myślenie życzeniowe – może się równie dobrze okazać, że dostaniemy kilka nowych kolorów pada 😉

Mam tylko nadzieję, że nie ogłoszą następcy Xbox One – zakup Xbox One X nie zdążył mi się jeszcze zamortyzować 😉

Konferencja X018 odbędzie się w Mexico City 10 listopada 2018 r. Transmisję z wydarzenia będzie można śledzić online.

 


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.