Padem o ścianę

Lato z Call of Duty

Paweł Jastrzębski

Lato oficjalnie wystartowało, więc wielu z Was (z uczniowsko-studenckiej części czytelników) posiada pewnie rezerwy wolnego czasu. Dobre Activision nie zostawi Was jednak bez pomocy i przygotowało specjalne eventy w grach z serii Call of Duty, które powinny dać Wam zajęcie na kilka godzin.

Call of  Duty: Days of Summer powinno wystartować już dzisiaj i zaoferuje kilka ciekawych wydarzeń do Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered i Call of Duty: Infinite Warfare.

W tej pierwszej zadebiutuje nowa mapa – Beach Bog – odświeżona wersja znanej z oryginału mapki, z akcją umieszczoną na plaży. Do tego gra wzbogaci się o nowy tryb – Beachcomber Prop Hunt, jedna skrzynia ze sprzętem co tydzień i gadżety kosmetyczne.

W Call of Duty: Ifinite Warfare pojawi mapa Turista. Oprócz tego otrzymamy  skrzynię ze sprzętem co tydzień (po warunkiem zalogowania się w poniedziałku) oraz dwa prezenty tygodniowo (za logowanie w środy i piątki). Tutaj także Acti uraczy nas bonusowymi emblematami, skórkami itp.

11 lipca wystartuje letnia atrakcja w Call of Duty: Black Ops III – tutaj oprócz tradycyjnych kosmetycznych atrakcji dostaniemy czetery mapy Skyjacked, Gauntlet, Rise i Splash.

Call of Duty: Days of Summer potrwa do 1 sierpnia i oprócz ww. atrakcji wprowadzi bonusowe punkty doświadczenia i nowe playlisty trybów oraz lokacji.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.