Padem o ścianę

Lipcowe nowości w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry dołączą do Xbox Game Pass w pierwszej lipcowej transzy. Tym raz dla posiadaczy Xbox One przygotowano tylko trzy gry.

Już dzisiaj do Xbox Game Pass dołączy SoulCalibur VI (84 na metacritic) – kolejna odsłona bijatyki, w której ogromną role odgrywa dzierżona przez bohaterów broń biała. Fabuła toczy się wokół dwóch legendarnych – mrocznego Soul Edge i będącego jego przeciwwagą Soul Calibura. W szóstej części bijatyki, do grywalnych postaci dołączył sam Geralt z Rivii.

Kolejną lipcową nowością, będzie CressCode (86 na metacritic), który dołączy do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery – 9 lipca 2020 r. Akcja tego dwuwymiarowego RPG-a z elementami logicznymi toczy się w dalekiej przyszłości, w której ludzie grają namiętnie w grę AR – CrossWorlds. Wcielamy się w Lea, która wraca do świata gry, by odzyskać utracone wspomnienia.

Ostatnią grą z pierwszej lipcowej transzy, jest Fallout 76:  Wastelanders. Dodatek do niesławnego Fallouta 76, który w założeniu miał uratować grę od niechybnej śmierci. DLC wprowadzi do gry NPC, zapewni wiele nowych fabularnych questów, nowe wyposażenie i potwory itp.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.