Padem o ścianę

Listopadowe nowości w Assassin’s Creed Odyssey

Paweł Jastrzębski

Przy Assasssin’s Creed Odyssey Ubisoft mocniej angażuje się w rozwój gry, traktując ją „jako usługę”. Dowodem na to ma być listopadowa aktualizacja gry, która nie dość, że będzie darmowa, to jeszcze wprowadzi kilka ciekawych nowości.

Aktualizacja powinna pojawić się 13 listopada i wprowadzi nowego mitycznego potwora – Cyklopa (zakładam, że będzie to inny potwór, niż ten obecny już w grze, którego pokonanie nagradzane jest achievementem Eye on the Prize). Twórcy obiecują, że pokonanie go będzie sporym wyzwaniem, którym sprostać może jedynie wysokopoziomowa postać.

Dodatkowo nowa aktualizacja wprowadzi kolejny rozdział Zaginionych Opowieści. Oba rozdziały dostępne będą po rozpoczęciu 5 rozdziału opowieści i oznaczone będą żółtą ikoną.

Ciekawym rozwiązaniem będzie możliwość zmiany wyglądy zbroi. Do tej pory musieliśmy czasem poświęcić stylówkę dla statystyk. Teraz będziemy mogli nadać pancerzowi dowolny wygląd z pośród tych, które mamy w ekwipunku.

Najciekawiej jednak prezentuje się zwiększenie maksymalnego poziomu doświadczenia do 70 i automatyczne tworzenie nowych strzał, po wyczerpaniu tych posiadanych.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.