Padem o ścianę

Listopadowe nowości w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Końcówka miesiąca to zwykle ujawnianie jakie tytuły znajdą się w kolejnych miesiącach w Games with Gold i Xbox Game Pass. Póki co Microsoft ujawnił jakie gry dołączą do biblioteki tej drugiej usługi. Na Games with Gold trzeba trochę jeszcze poczekać.

Sniper Elite 4 (1 listopada) – 81 na metacritic.  Wcielimy się w niej Karla Fairburne’a, który operuje na froncie włoskim Drugiej Wojny Światowej. Podczas trzebienia niemiaszków nasz protagonista używać będzie nie tylko snajperki, ale zastosuje także środki przymusu bardziej bezpośredniego. Twórcy obiecują, że mapa gry będzie dużo większa niż w poprzednich częściach, a dodatkowo wypełniona aktywnościami i misjami pobocznymi.

Olli Olli 2 XL Edition (1 listopada) – 83 na metacritic. Platformówka 2D w stylu retro, w której pokonujemy na desce coraz to trudniejsze przeszkody. Nasza postać porusza się ciągle w prawo, bez możliwości zmiany kierunku, czy zatrzymania się. Nierzadko więc będzie trzeba wykazać się małpią zręcznością.

Sheltered (1 listopada) – 69 na metacritic. Osadzona w postapokaliptycznym świecie survivalowa gra strategiczna. Wcielamy się w niej w głowę rodziny, która musi zadbać o dobrobyt i przetrwanie swojej rodziny. Gra nie ma tradycyjnego endgame, więc jeśli nie popełnimy żadnego błędu, możemy grać niemalże w nieskończoność.

Rise and Shine (1 listopada) – 66 na metacritic. Logiczna gra, w której wcielamy się w Rise – mieszkańca planety Gamearth, na której każdy prędzej czy później zostaje bohaterem jakiejś historii. Nasz bohater w pewnym momencie otrzymuje potężny pistolet i dostaje odpowiedzialne zadanie.

Grip: Combat Racing (6 listopada) – jej pojawienie się w Xbox Game Pass zbiegnie się ze światową premierą. Futurystyczna wyścigówka., której akcja toczy się w bliżej nieokreślonej przyszłości. Osią rozgrywki będą brutalne wyścigi, w których ścigamy się wielkimi i opancerzonymi pojazdami. Gra zaoferuje zabawę zarówno dla samotników, jak i miłośników sieciowych zmagań.

To jednak jeszcze nie koniec nowości – na listopadowej imprezie X018, Microsoft ujawni kolejne nowości.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.