Padem o ścianę

Mafia: Edycja Ostateczna na pierwszym zwiastunie

Paweł Jastrzębski

Już od połowy maja możemy cieszyć się odświeżonym wydaniem drugiej i trzeciej części serii Mafia, a pod koniec sierpnia na nasze konsole zawita remake pierwszej części serii. Jednak już teraz możemy zobaczyć pierwszy zwiastun ten gry.

Pierwsza Mafia pojawiła się na komputerach osobistych prawie 18 lat temu i w czasach gdy triumfy święciło GTA III zebrała bardzo przyzwoite oceny – jej średnia na metacrtic to 88 punktów. Gra opowiadała o młodym Tommym Angelotóry w latach 30-tych XX wieku przypadkowo wplątuje się w mafijne interesy i rozpoczyna swój marsz na szczyt hierarchii.

Mafia Edycja Ostateczna, czyli całkowicie odświeżona wersja gry, zadebiutuje już 28 sierpnia na Xbox One, PS4 i PC i będzie pełnoprawnym remakiem gry z 2002 r.  Gra została przeniesiona na odpowiednio podrasowany silnik z Mafii III, a gra nie będzie tylko przeniesieniem 1:1, tylko doczeka się rozbudowania warstwy fabularnej. Gra będzie wchodził w skład pakietu Mafia Trilogy, ale ma być też dostępna do kupienia osobno.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun z nadchodzącej gry.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.