Padem o ścianę

Marcowa aktualizacja Gears of War 4

Paweł Jastrzębski

Gears of War 4 ma już ponad rok na karku, ale The Coalition w dalszym ciągu ją rozwija, czego dowodem jest marcowa aktualizacja, która oprócz kilka usprawnień, wprowadzi nowe achievementy.

Pomijając drobne usprawnienia dotyczące Hammerbursta w trybie Core, deweloperzy mocno pobawili się achievementami, dodając aż 11 nowych. Trzy z nich dotyczą trybu kontry, ale aż 8 skupia się na trybie Hordy. Większość z nich dotyczy grania swoją klasą postaci, w taki sposób jak się powinno. Czyli: Zwiadowca otrzyma aczik za zbieranie kasy, Inżynier za wybudowanie fortyfikacji na które ma zniżki, Ciężki za doładowywanie broni w Wepon Stashach, zamiast poprzez latanie po paczki, Sniper za kasowanie wrogów headshotami, a Żołnierz za zabójstwa zza osłony lub Lancerem. Każdy aczik dla każdej klasy wart będzie 35GS.

Oprócz tego nagrodzeni zostaniemy za przejście Hordy co najmniej na Hardcorze bez wybudowania ani jednej fortyfikacji oraz za przejście 25 fal w trybie Horde Lite lub Frenzy.

Co ważne, achievementy nie będą retroaktywne, co oznacza, że jeśli chcecie je zdobyć, musicie spełnić wymogi po wejście w życie patcha – przeszłe zasługi się nie liczą.

Pełna lista nowych aczików na poniższym obrazku. Pełną listę zmian możecie podejrzeć na oficjalnej stronie.

Łatka powinna pojawić się w Gears of War 4 we wtorek, 6 marca.

Gears of War 4


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.