Padem o ścianę

Marcowe nowości w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie tytuły dołączą do Xbox Game Pass w pierwszej marcowej aktualizacji usługi. Początek marca zapowiada się niezwykle zacnie.

Już dzisiaj do Xbox Game Pass dołączy NBA 2K20 (80 na metacritic) – najnowsza odsłona najlepszej wirtualnej koszykówki. Co prawda ostatnio seria mocno drażni mikropłatnościami, ale tak czy siak warto skorzystać z możliwości wcielenia się w Stepha Curry’ego czy LeBrona Jamesa.

Również dzisiaj usługa wzbogaci się o Train Sim World 2020 – gra, która pozwali nam spełnić marzenie zasiadania za sterami pociągów. Twórcy przygotowali dla nas szereg tras umiejscowionych w Europie i USA, które pokonujemy wybraną lokomotywą, wykonując po drodze rozmaite zadania.

11 marca do usługi dołączy (w dniu swojej premiery) Ori and the Will of the Wisps – druga część przeuroczej platformówki z elementami metroidvanii. Powiedzieć, że trzeba zagrać, to jak nic nie powiedzieć – nie ukrywam, że z marcowych premier, właśnie na tą grę czekam najbardziej.

Dzień później – również na swoją premierę – do usługi dołączy Pikuniku (76 na metacritic w wersji na Switcha) – zręcznościowo-logiczna gierka 2D, w której naszym zadaniem jest przemierzania kolejnych poziomów, przy okazji rozwiązując zagadki logiczne.

13 marca do Xbox Game Pass dołączy State of Decay 2: Juggernaut Edition – update do podstawki, który wprowadzi nowe miasto. poprawi grafikę, naprawi szereg błędów, poprawi sterowanie i ogólnie mocno namiesza w rozgrywce. Dodatkowo z dniem jego premiery wszystkie dotychczasowe DLC (Independence Pack, Daybreak i Heartland) staną się darmowe, a osoby, które zakupiły je wcześniej dostaną rekompensatę w postaci zawartości do gry.

Dodatkowo warto wspomnieć, że posiadacze Xbox Game Pass będą mogli w dniach 13-15 marca przetestować Bleeding Edge w ramach beta testów.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.