Padem o ścianę

Nowe gry w bieżącym tygodniu 30.04 – 06.05

Kamil Mikos

W tym tygodniu nadal nie uświadczymy wielkich premier. Fani horrorów otrzymają aż dwie nowe pozycje. Ci, którzy stęsknili się za klimatem z gier Prince of Persia powinni zainteresować się grą City of Brass. Jest też niespodzianka dla subskrybentów abonamentu Gold.

Super Mega Baseball 2

Data wydania: 2018-05-01
Wydawca: Metalhead Software Inc.
Cena: TBA (od 01.05 do 30.05 bezpłatnie w ramach abonamentu Gold)
Możliwości: Tryb dla wielu graczy online (1-4); Lokalny tryb dla wielu graczy (4); Ulepszone dla konsoli Xbox One X

Jedna z najlepszych gier arcadowych o Baseballu powraca. W najnowszej odsłonie, oprócz lepszej oprawy wizualnej, otrzymamy ulepszone zarządzanie ligą i więcej trybów rozgrywki sieciowej. Gra jest na tyle przystępna, że dobrze przy niej będą się bawić zarówno fani tego egzotycznego sportu jak i totalni laicy. Miłą niespodzianką jest to, że Microsoft udostępni grę za darmo w dniu jej premiery w ramach abonamentu Gold. Posiadacze Xbox One X nacieszą oczy ulepszoną grafiką.

Battlezone: Gold Edition

Data wydania: 2018-05-01
Wydawca: Rebellion
Cena: TBA

Reboot ikonicznej strzelanki sci-fi z lat osiemdziesiątych na miarę obecnych standardów. Battlezone Gold Edition zawiera wszystkie dodatkowe treści jakie zostały kiedykolwiek wydane w tej serii, w tym wszystkie skórki czołgów, a także tryb klasyczny, który odtwarza wygląd arkadowego oryginału.

Through the Woods

Data wydania: 2018-05-02
Wydawca: Antagonist
Cena: TBA

Psychologiczny horror ukazany z perspektywy trzecioosobowej opowiadający o matce szukającej swojego zagubionego syna. Wcielając się w rolę rodzica doświadczysz wydarzeń inspirowanych mitologią nordycką i norweskimi podaniami ludowymi.

Outbreak: The Nightmare Chronicles

Data wydania: 2018-05-02
Wydawca: Dead Drop Studios LLC
Cena: 4,99$ (gra niedostępna w polskim regionie)
Możliwości: Ulepszone dla konsoli Xbox One X; 4K Ultra HD

W tej wymagającej grze survival horror inspirowanej klasykami gatunku, potworne bestie i miasto pochłonięte płomieniami zmusiły cię do szukania schronienia w dużej posiadłości ziemskiej. Okazuje się jednak, że to dopiero początek naszego koszmaru.

City of Brass

Data wydania: 2018-05-04
Wydawca: Uppercut Games Pty Ltd
Cena: 69,99 zł
Możliwości: Ulepszone dla konsoli Xbox One X; 4K Ultra HD; HDR10

Twórcy BioShocka zaserwowali nam przygodę w klimatach baśni tysiąca i jednej nocy. Obserwując akcję z perspektywy pierwszej osoby przeżyjemy niezwykłą przygodę tnąc sejmitarem dziesiątki wrogów.

Aqua Moto Racing Utopia

Data wydania: 2018-05-04
Wydawca: Zordix
Cena: TBA

Port gry wydanej wcześniej na konsolę Wii U. Gra wyścigowa, która łączy ze sobą ekstremalne prędkości, akrobacje i najnowocześniejszą symulację wody. Będziemy się ścigać w 10 różnych środowiskach zarówno sami jak i na podzielonym ekranie bądź online.

Drive on Moscow

Data wydania: 2018-05-04
Wydawca: Slitherine
Cena: TBA

Od twórców Battle of the Bulge dostajemy kolejną taktyczną turową grę strategiczną, w której możesz wybrać obronę ojczyzny jako Sowieci lub zetrzeć się z radziecką jako jedno z państw Osi. Do wyboru będziemy mieli grę online lub lokalna rywalizacja, a także starcia wymagającą SI.

Bounce Rescue!

Data wydania: 2018-05-04
Wydawca: Bitecore Ltd.
Cena: TBA
Możliwości: Lokalny tryb dla wielu graczy (4)

W tym wymagającym side-scrollerze pełnym akcji i zagadek, będziesz członkiem zręcznej drużyny Bounce Rescue. Twoje zadanie to powstrzymanie Złego Diabła i jego sług przed przejęciem świata. Gra zaoferuje aż 50 poziomów w różnych światach i tryb z lokalną kooperacją.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.