Padem o ścianę

Nowe gry w bieżącym tygodniu 4 – 10 czerwca

Kamil Mikos

W końcu doczekaliśmy tygodnia, w którym nikt nie powinien narzekać ani na ilość ani na jakość premier. W sklepie Microsoft pojawi się 12 nowych tytułów.

Aragami: Shadow Edition

Data wydania: 2018-06-05
Wydawca: Lince Works
Cena: TBA

Rozdanie rozpoczynamy od Aragami: Shadow Edition. Bardzo ciepło przyjęta skradanka wcześniej dostępna jedynie na PC i Playstation 4 w końcu doczekała się portu na naszą ulubioną konsolę. Nowe wydania będzie zawierać wszystkie dotychczas wydane DLC oraz – uwaga, uwaga – oferować ma cross play pomiędzy wszystkimi dostępnymi platformami!

The Elder Scrolls® Online: Summerset™

Data wydania: 2018-06-05
Wydawca: Bethesda Softworks
Cena: 169,99 zł
Możliwości: HDR10, Tryb dla wielu graczy online (1-200), Ulepszone dla konsoli Xbox One X, 4K Ultra HD

Następny w kolejce jest drugi już po Morrowind dodatek do stale żywej i rozwijanej sieciówki The Elder Scrolls Online. Tym razem odwiedzimy ojczyznę Wysokich Elfów – Summerset. Dodatek, tak jak i pełna gra jest przygotowana pod konsolę Xbox One X dzięki czemu nacieszymy oko piękną grafiką w 4K i HDR

The Infectious Madness of Doctor Dekker

Data wydania: 2018-06-05
Wydawca: Wales Interactive
Cena: TBA

Jeśli lubicie gry zrobione w technologii FMV (takie jak np Late Shift) to powinniście się zainteresować powyższym tytułem. Jako psychiatra. naszym zadaniem będzie rozwiązanie zagadki morderstwa poprzez zbieranie dowodów w czasie sesji z naszymi pacjentami. Najciekawsze jest to, że morderca jest generowany losowo przy rozpoczęciu nowej gry, więc gra za każdym razem zaskoczy nas czymś innym.

ONRUSH™

Data wydania: 2018-06-05
Wydawca: Codemasters
Cena: 237,99 zł (edycja Standardowa), 288,99 zł (edycja Deluxe)
Możliwości: HDR10, Tryb dla wielu graczy online (1-12), Ulepszone dla konsoli Xbox One X, 4K Ultra HD

Wszystkim stęsknionym za arcadowymi wyścigami polecam grę Onrush. W grze nie chodzi tylko na dotarciu do linii mety. Nie chodzi też o sprzęt, ani wybór opon. Tu chodzi o styl, talent i spektakularną eliminację innych graczy, a także jazdę na granicy sterowności oraz podejmowanie ryzyka, które doprowadzi zespół do zwycięstwa. Jeśli znudziły cię symulatory koniecznie sprawdź ten tytuł.

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr

Data wydania: 2018-06-05
Wydawca: Neocore
Cena: TBA

Są tu fani Warhammer 40,000? To świetne uniwersum nie doczekało się jeszcze porządnej gry hack’n slash. Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni za sprawą powyższego tytułu. Twórcy całkiem udanej trylogii Incredible Adventures of Van Helsing dostali w końcu budżet i materiał na grę, która wyjdzie poza obszar tytułów indie.

Vampyr

Data wydania: 2018-06-05
Wydawca: Focus Home Interactive
Cena: 249,99 zł
Możliwości: Ulepszone dla konsoli Xbox One X

Kolejny w zestawieniu RPG, tym razem od studia DONTNOD Entertainment – twórców znakomitego Life is Strange. Czy studio, które wybiło się na przygodówce poradzi sobie z tak skomplikowanych gatunkiem jakim jest RPG? Póki co materiały przedstawiają się bardzo zachęcająco. Wkrótce sami będziemy mogli się przekonać jak dobry jest Vampyr.

Riddled Corpses EX

Data wydania: 2018-06-06
Wydawca: COWCAT
Cena: 44,99 zł
Możliwości: Lokalny tryb dla wielu graczy (2)

Kolejny w kolejce jest twin-stick shooter inspirowany klasycznymi 16-bitowymi grami z tego gatunku.

Bloodstained: Curse of the Moon

Data wydania: 2018-06-05
Wydawca: Inti Creates
Cena: TBA

A teraz coś dla fanów pierwszych części Castlevanii – poniższy tytuł to praktycznie kalka z rozgrywki gier Konami. Nawet szata graficzna nie pozostawia wątpliwości czym inspirowali się twórcy. No cóż, skoro Konami nie kwapi się do wydania kolejnego tytułu to trzeba im trochę pomóc.

Shape of the World

Data wydania: 2018-06-05
Wydawca: Plug In Digital
Cena: 69,99 zł
Możliwości: Ulepszone dla konsoli Xbox One X, 4K Ultra HD

Po tym wszystkich atrakcjach przyszła pora na zrelaksowanie się przy bardzo przyjemnym symulatorze chodzenia. W Shape of the Worlds odwiedzimy przedziwne miejsca, w których fauna i flora stale będą nas zaskakiwać.

MotoGP 18

Data wydania: 2018-06-07
Wydawca: Milestone S.r.l.
Cena: TBA
Możliwości: Ulepszone dla konsoli Xbox One X

Dla miłośników jazdy na dwóch kółkach mamy w tym tygodniu kolejną odsłonę MotoGP. Dostaniemy do objeżdżenia 19 oficjalnych tras w standardowych trybach gry takich jak kariera i wyścigi online.

Milanoir

Data wydania: 2018-06-08
Wydawca: Gambitious Digital Entertainment
Cena: TBA
Możliwości: Lokalny tryb współpracy

Ostatnia w dzisiejszym przeglądzie jest gra zainspirowana klasykami włoskiego kina kryminalnego z lat 70. To strzelanka zrealizowana w przyjemnym dla oka i przypominających stare czasy pixelarcie. Do swoich rąk dostaniemy szeroki arsenał broni oraz mnóstwo wrogów do ubicia, a naszym jedynym celem jest zemsta. Gra zaoferuje tez tryb kooperacji na jednym ekranie.

 


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.