Padem o ścianę

Nowe gry w bieżącym tygodniu 7 – 13 maja

Kamil Mikos

W tym tygodniu na wirtualnych półkach pojawi się aż 14 nowych gier. Warty odnotowania jest przede wszystkim Conan Exiles, który po kilku miesiącach w programie Xbox Game Preview w końcu doczekał się daty oficjalnej premiery. Fani Destiny 2 dostaną drugie już duże rozszerzenie do podstawowej wersji gry. Najbardziej zadowoleni jak zawsze będą fani gier niezależnych.

AO International Tennis

Data wydania: 2018-05-08
Wydawca: Big Ant Studios
Cena: TBA
Możliwości: Tryb dla wielu graczy online; Lokalny tryb dla wielu graczy

To skupiona na funkcjach społecznościowych gra w tenisa z szeroką gamą funkcji dostosowywania, takich jak tworzenie stadionów i graczy. Oprócz awatarów innych graczy będziemy mogli się zmierzyć  z prawdziwymi sławami tego sportu. Gra ma posiadać również specjalną sztuczną inteligencję, która na podstawie naszych historycznych rozgrywek dostosuje przeciwnika pod nasze umiejętności. Twórcy obiecują dostarczyć jedną z najbardziej autentycznych i konkurencyjnych gier tenisowych dostępnych na rynku.

Conan Exiles

Data wydania: 2018-05-08
Wydawca: Funcom
Cena: 189,99 zł
Możliwości: Tryb dla wielu graczy online (1-40); Ulepszone dla konsoli Xbox One X

Gra survivalowa w otwartym świecie umiejscowiona w uniwersum najsławniejszego barbarzyńcy – Conana.  Będziemy polować, uprawiać, budować, tworzyć i walczyć. Z grą można było zapoznać się w ramach programu Xbox Game Preview. Posiadacze konsoli Xbox One X będą mogli nacieszyć oczy ulepszoną oprawą graficzną.

Death Road to Canada

Data wydania: 2018-05-08
Wydawca: Madgarden & Rocketcat Games
Cena: Lokalny tryb dla wielu graczy

Death Road to Canada to symulator podróży z losowo generowaną rozgrywką. Wybierzemy się w podróż na północ po drodze kompletując swoją ekipę i walcząc z setkami zombie. Niezwykłą podróż możemy odbyć z przyjacielem na podzielonym ekranie.

Destiny 2: Warmind

Data wydania: 2018-05-08
Wydawca: Activision
Cena: 145,99 zł (cana Season Pass’a)
Możliwości: Tryb dla wielu graczy online (1-16);  Ulepszone dla konsoli Xbox One X; 4K Ultra HD; HDR10

Kontynuuj podróż ze swoim Strażnikiem z zupełnie nową historią. Poznamy w niej Anę Bray, uważaną za zaginioną Strażniczkę, której pomożemy odszukać swoją przeszłość. Dostaniemy również nowe raidy, tematyczne bronie i zbroje, misje fabularne i nowy obszar do zbadania –  polarne czapy lodowe Marsa.

Raging Justice

Data wydania: 2018-05-08
Wydawca: Team17
Cena: TBA

Miasto pogrążyło się w chaosie. Wstąp w szeregi ekipy wymierzającej sprawiedliwość pięścią i stopą i zawalcz z korupcją i przestępczością. Raging Justice do klasyczna gra beat’em up rozgrywką nawiązująca do hitów sprzed kilku dekad.

Shantae: Half-Genie Hero – Ultimate Edition

Data wydania: 2018-05-08
Wydawca: WayForward
Cena: 99,99 zł

Ta kompletna wersja zawiera wszystkie wcześniej wydane DLC, tryby i kostiumy. Shantae to klasyczna platformówka, która po raz pierwszy została wydana jeszcze za czasów 16-bitowych konsol.

InkSplosion

Data wydania: 2018-05-09
Wydawca: Ratalaika Games SL
Cena: 17,99 zł

Zainspirowany zarówno nowoczesnymi jak i oldschoolowymi grami, InkSplosion to strzelanka zręcznościowa typu twin-stick.

Rocket Wars

Data wydania: 2018-05-09
Wydawca: Archon Interactive
Cena: TBA

Szybka lokalna gra wieloosobowa dla maksymalnie czterech graczy z szalonymi broniami, wieloma bonusami i kilkoma trybami gry.  Każdy z was przejmuje stery statku kosmicznym wybranego z listy modeli o różnych mocnych i słabych stronach.

Subaeria

Data wydania: 2018-05-09
Wydawca: Illogika
Cena: TBA

W grze wcielimy się w młodą dziewczynę – Styks, która chce pomścić śmierć swojej rodziny. Dzięki towarzystwu specjalnego drona będziemy walczyć z wrogimi robotami za pomocą strategii i taktyki. Gra posiadać będzie elementy rogue-like i zaserwuje nam niepowtarzalny świat.

Trailblazers

Data wydania: 2018-05-09
Wydawca: Rising Star Games
Cena: TBA
Możliwości: Tryb dla wielu graczy online (2-6); Lokalny tryb dla wielu graczy (4)

Przygotuj się na emocjonującą i szybką jazdę w Trailblazers, pierwszej arkadowej grze wyścigowej, w której gracze współpracują ze sobą w każdej sekundzie. Maluj trasę, zmieniając dynamicznie linię wyścigową, przyspieszaj na kolorze swojej drużyny i wykaż się większym sprytem od rywali podczas sprintu do mety. Im więcej malujesz, tym szybciej jedziesz!

Zombie Pinball

Data wydania: 2018-05-09
Wydawca: Pop Cap
Cena: TBA

Nadszedł czas, aby walczyć z nieumarłymi w grze Zombie Pinball! Oferując siedem unikalnych stołów w różnorodnych trybach gry i wyzwaniach. Fani pinball i zombie z pewnością polubią tę wariację na temat starej jak świat formuły.

Laser League

Data wydania: 2018-05-10
Wydawca: 505 Games
Cena: TBA (bezpłatnie w ramach Xbox Game Pass)

Gra polegająca na na walkach wręcz na ciągle zmieniających się arenach. Do dyspozycji dostaniemy sześć klas zawodników i różne tryby rozgrywki.

Hyper Sentinel

Data wydania: 2018-05-11
Wydawca: Huey Games
Cena: 59,99 zł
Możliwości: Ulepszone dla konsoli Xbox One X, 4K Ultra HD

Strzelająca pikselami arkadowa strzelanka z niesamowitymi power-upami, epickimi bitwami z bossami i spektakularnymi efektami w niesamowitych 60 klatkach na sekundę. Wskocz w wir walki z gigantycznymi niszczycielami w trybie zręcznościowym, walcz z niekończącymi się falami wrogów w trybie przetrwania i walcz z epickimi Bossami w trybie Boss Run.

Grim Legends 3

Data wydania: 2018-05-11
Wydawca: Artifex Mundi
Cena: TBA

Kolejna z niekończącej się serii gier ‚hidden objects’ od polskiego Artifex Mundi. W tej grze zagramy jako Sylvia, akolitka tajemniczego zakonu polującego na potwory, która wyrusza w podróż, która zaprowadzi ją do miasta Lichtenheim.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.