Padem o ścianę

Nowe gry w następnym tygodniu 05.02 – 11.02

Kamil Mikos

Kolejny tydzień to kolejne premiery. Tym razem o wiele spokojniej niż w poprzednich tygodniach. W poniższej liście nie znajdziemy ani jednej gry AAA ale miłośnicy gier niezależnych będą mieli w czym przebierać. Zapraszam do przeglądu:

Marooners

Data wydania: 2018-02-06
Cena: 34,99 zł
Możliwości: Tryb dla wielu graczy online (6), Lokalny tryb dla wielu graczy (6)

Dołącz do swoich znajomych lokalnie lub online w tej jedynej w swoim rodzaju grze imprezowej, która zmienia tryb rozgrywki w najbardziej niespodziewanym momencie i postaraj się zdobyć najwięcej punktów.  Wybierz swojego bohatera spośród całej zgrai niezwykłych postaci, uzbroi się w jedną z ponad 70ciu dostępnych broni i pokonaj swoich wro… ee to znaczy swoich przyjaciół 😉 W Marooners znajdziesz ponad 25 trybów rozgrywki i map, które dostarczą ci mnóstwo frajdy podczas twojej imprezy.

Dandara

Data wydania: 2018-02-06
Cena: TBA

W tej naginającej prawa grawitacji metroidvanii, zostaniecie przeniesieni do świata gdzie uciskani są na krawędzi zniszczenia.  Gra dostarczy piękną oprawę w stylu pixel art, wiele różnorodnych wrogów oraz mnóstwo zagadek środowiskowych. Aby przetrwać we wrogim świecie Dandara będziesz musiał opanować zdolność przemieszczania się po każdej powierzchni.

Mercenary Kings

Data wydania: 2018-02-06
Cena: TBA
Możliwości: Tryb dla wielu graczy online (4), Lokalny tryb dla wielu graczy (4)

Jako członek wysoko wykwalifikowanej grupy najemników znanej jako Mercenary Kings będziesz musiał zmierzyć się z siłami organizacji CLAW, która przejęła kontrolę na ściśle tajną bazą. W nieokiełznanej grze 2D  ty i twoja drużyna będziecie musieli zrobić wszystko co w waszej mocy aby ich zatrzymać. Dołącz do swoich przyjaciół i uratujcie świat od CLAW!

Little Triangle

Data wydania: 2018-02-07
Cena: 69,99 zł
Możliwości: Play Anywhere, Tryb dla wielu graczy online (4), Lokalny tryb dla wielu graczy (4)

Dzięki szerokiej gamie uroczych trójkątów do wyboru, mnóstwem bossów do pokonania i unikalnym projektom poziomów, Little Triangle stara się być fantastycznym połączeniem gry towarzyskiej, platformówki i  battle royale z rozgrywką typu pick-up-and-play.

Pinstripe

Data wydania: 2018-02-07
Cena: 59,99 zł

Przemierz sześć poziomów piekła jako Teddy, zrozpaczony były minister, wykorzystujące życie pozagrobowe aby odnaleźć swoją swoją córkę i jej porywacza. Odkryj mroczną przeszłość twojej postaci i zmierz się z jego mrocznym przeciwnikiem: Mr. Pinstripe’em.

DYE (niedostępna w Polsce)

Data wydania: 2018-02-07
Cena: 4,99 $

W tej wymagającej platformówce, która wymaga jak największej precyzji i umiejętności aby przetrwać, od ciebie zależy przywrócenie kolorów światu i pokonanie złych Necrolightów. Wyrusz w przygodę przez cztery wyjątkowe światy pełne wyzwań, które z stają się coraz trudniejsze.

BLEED 2

Data wydania: 2018-02-09
Cena: 59,99 zł
Możliwości: Lokalny tryb dla wielu graczy (2)

Wryn powraca w nowej, szybkiej grze akcji  Bleed 2. Będzie walczyć, by obronić Ziemię przed inwazją wrogów. Będziesz musiał opanowania sztukę uników w powietrzu i odbijania pocisków, aby przetrwać. Mając na drodze ponad 20 bossów na siedmiu poziomach, musisz raz jeszcze udowodnić, że Wryn jest największą bohaterką wszechczasów.

Starpoint Gemini Warlords (niedostępna w Polsce)

Data wydania: 2018-02-09
Cena: 34,99 $

Łącząc w sobie kombinację strategii, elementów RPG i potyczek statków kosmicznych, Starpoint Gemini Warlords stawia cię na czele floty okrętów wojennych – a także pozwala zasiąść za sterami samemu i poprowadzić jeden ze statków w bitwie. Wykorzystaj swoją taktykę, aby podbić system Gemini!

Quantic Pinball

Data wydania: 2018-02-09
Cena: TBA

Unikalna mieszanka pinball’a z arkadową rozgrywką zawierającą realistyczną fizykę piłki, osiem unikalnych mini-trybów i sześć stołów. To może być jedna z najlepszych gier dla entuzjastów retro-pinball’a do ogrania na Xbox One.

 


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.