Padem o ścianę

Nowe gry w następnym tygodniu 05.03 – 11.03

Kamil Mikos

W tym tygodniu w wirtualnym sklepie Microsoftu zagości 9 nowych gier. Oprócz kompletnej edycji Final Fantasy XV znajdziemy poniżej wiele ciekawych tytułów niezależnych. Spośród nich warto zainteresować się wskrzeszeniem niegdyś popularnej serii Fear Effect oraz Darwin Project, które stara się wnieść powiew świeżości do rozgrywki typu Battle Royal.

TT Isle of Man – Ride on the Edge Day One Edition

Data wydania: 2018-03-06
Wydawca: Bigben Interactive
Cena: 245,99 zł
Możliwości: Tryb dla wielu graczy online (2-8), Ulepszone dla konsoli Xbox One X, 4K Ultra HD

Gra przedstawia legendarny i śmiertelnie niebezpieczny wyścig na  górze Snaefell w Islandii. Szczegółowo odwzorowano całą 60-kilometrową trasę. W wyścigu nie chodzi tylko o dojechanie jako pierwszy ale przede wszystkim o przetrwanie.

Final Fantasy XV: Royal Edition

Data wydania: 2018-03-06
Wydawca: SQUARE ENIX
Cena: TBA
Możliwości: Tryb HDR, Ulepszone dla konsoli Xbox One X, 4K Ultra HD

Królewska Edycja jednego z lepszych RPGów poprzedniego roku zawierać będzie wszystkie dotychczasowe rozszerzenia dostępne w ramach Season Pass, nowy poziom, tryb pierwszoosobowy, dodatkowy ekwipunek oraz nowych Bossów.

Scribblenauts Showdown

Data wydania: 2018-03-06
Wydawca: Warner Bros. Interactive Entertainment
Cena: 169,99 zł
Możliwości: Lokalny tryb dla wielu graczy (4)

Kolejna odsłona Scribbelnauts to zestaw 25 minigier które możemy rozgrywać przeciwko swoim znajomym w 4-osobowym trybie rywalizacji przy jednej konsoli lub poćwiczyć w trybie single player zanim stanie się na przeciwko prawdziwego zawodnika.

Fear Effect Sedna

Data wydania: 2018-03-06
Wydawca: Square Enix LTD
Cena: TBA

Fear Effect to seria, która lata swojej świetności przechodziła za czasów panowania pierwszego Playstation. Po tych wszystkich latach Square Enix przypomniało sobie o tej zapomnianej marce i wydało kolejną część. I tym razem będzie to połączenie gry akcji i skradanki okraszone trzymającą w napięciu historią.

North

Data wydania: 2018-03-06
Wydawca: Sometimes You
Cena: 17,99 zł
Możliwości: Ulepszone dla konsoli Xbox One X, 4K Ultra HD

North to inspirowana takimi dziełami jak „Łowca Androidów” gra przygodowa, w której jako człowiek szukamy schronienia w mieście zamieszkanym przez dziwne stworzenia.

North Screenshot

Nine Parchments

Data wydania: 2018-03-07
Wydawca: Frozenbyte
Cena: TBA
Możliwości: Tryb dla wielu graczy online (2-4), Lokalny tryb dla wielu graczy (4), Ulepszone dla konsoli Xbox One X, 4K Ultra HD

Gra, która w swej rozgrywce bardzo przypomina serię Magicka. Twórcy Trine przygotowali dla nas kooperacyjną magiczną „strzelankę”, w której jako jeden z magów ramię w ramię z trzema innymi kolegami po fachu będziemy walczyć z hordami przeciwników. Do odblokowania czeka nas mnóstwo czarów, nowi magowie i czarodziejskie czapki.

One Eyed Kutkh

Data wydania: 2018-03-09
Wydawca: Sometimes You
Cena: 17,99 zł
Możliwości: Ulepszone dla konsoli Xbox One X, 4K Ultra HD

Dzięki unikalnemu stylowi graficznemu oraz połączeniu science-fiction i baśniowej opowieści, One Eye Kutkh stawia cię w roli podróżnika powracającego do domu, który rozbija się o tajemniczą planetę. Aby ukończyć swoją podróż, musi dotrzeć do „dziewiątego nieba” i pokonać Słońce i Księżyc.

Darwin Project (Game Preview)

Data wydania: 2018-03-09
Wydawca: Scavengers Studio
Cena: TBA
Możliwości: Tryb dla wielu graczy online, Ulepszone dla konsoli Xbox One X, 4K Ultra HD

Darwin Project to kolejna (po zeszłotygodniowej Deep Rock Galactic) gra zaprezentowana na konferencji Microsoftu podczas ostatniego E3. Tym razem gra również trafia do programu Game Preview co oznacza, że prace nad grą jeszcze się nie zakończyły. Darwin Project zaserwuje nam rozgrywkę Battle Royal, w której na przeciw siebie stanie 10 uczestników śmiertelnego widowiska. Twórcy dość mocno inspirowali się chyba książkami/filmami z serii Igrzyska Śmierci. W grze można wziąć udział na trzy sposoby – jako uczestnik igrzysk, który będzie musiał przetrwać w niesprzyjających warunkach i pokonać innych, – reżyser widowiska, który będzie uprzykrzał życie uczestnikom oraz jako widz, który będzie śledził wydarzenia jak igrzyska sportowe.

Train Sim World®: Edycja fundatorów

Data wydania: 2018-03-09
Wydawca: Dovetail Games
Cena: 99,99 zł

Jeden z największych symulatorów pociągów na PC nadchodzi na Xbox One jako Console Launch Exclusive.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.