Padem o ścianę

Nowe gry w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Jak co miesiąc Microsoft dodaje nowe gry do usługi Xbox Game Pass. W grudniu do usługi dołączy kilka ciekawych gier.

Już od 1 grudnia do Xbox Game Pass dołączają:

Gears of War 4 (84 na metacritic) – najnowszy członek jednej z ważniejszych serii w historii Xboxa. Jej akcja dzieje się 25 lat po wydarzeniach znanych z trzeciej części. Wcielamy się w niej w syna głównego bohatera trylogii JC, który wraz ze swoim oddziałem musi się zmierzyć z nowym wrogiem – Rojem. Gra oferuje świetną i bardzo intensywną kampanię i ciekawy tryb multi z Hordą na czele. W razie wątpliwości zapraszam do lektury mojej recenzji.

This War of Mine: The Little Ones (83 na metacritic) – świetna polska gra, która pozwala spojrzeć na wojnę z perspektywy tych najbardziej bezbronnych – ludności cywilnej. Gra cechuje się świetnym klimatem, bardzo minimalistyczną grafiką i ładunkiem emocji, który ruszy największego twardziela. Od wersji PC, różni się wprowadzeniem dzieci, o których potrzeby również musimy zadbać. W tym przypadku również polecam recenzję.

Darksiders Warmastered Ed. (80 na metacritic) – odświeżona wersja bardzo ciekawego Darksiders z 2010 r. Wcielamy się w niej w Wojnę – jednego z Jeźdzców Apokalipsy, który pada ofiarą spisku, w wyniku którego ląduje na Ziemi, pozbawiony mocy. Pozycja obowiązkowa dla miłośników slasherów.

Mass Effect (89 na metacritic) – na 10 rocznicę jednej z ciekawszych serii science fiction, jej pierwsza część trafia do Xbox Game Pass. Początek przygód komandora Sheparda, to znakomita pozycja nie tylko dla miłośników gatunku. Mimo kilku wad, zdecydowanie warto zagrać.

Mega Man 10 (78 na metacritic) – kolejna gra w zestawieniu z Xboxa 360. Kolejna odsłona kultowych platformówek akcji. W tej odsłonie musimy powstrzymać tajemniczy wirus Roboenza, który atakuje roboty i przejmuje nad nimi pełną kontrolę.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter (66 na metacritic) – przygodówka opowiadająca o przygodach najsłynniejszego detektywa w historii, będąca jednocześnie kontynuacją Crimes and Punishment

Casey Powell Lacrosse (60 na metacritic) -produkcja poświęcona mało popularnemu w Polsce Lacrossowi (niektórzy z Was mogą pamiętać, że w pierwszej części American Pie grał w niego Stifler). Gra mi zupełnie nie znana, ale jako ciekawostkę można spróbować.

Przypominam, że  Xbox Game Pass to usługa, która w ramach abonamentu daje dostęp do ponad 100 gier w ramach comiesięcznego abonamentu. Obecnie abonament kosztuje 29,99 zł. Warto nadmienić, że jeszcze przez tydzień możecie skorzystać z promocji i kupić miesięczny abonament za złotówkę.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.