Padem o ścianę

Nowości w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Microsoft przyzwyczaił nas już, że nowe gry trafiają do Xbox Game Pass dwa razy w miesiącu. Nie inaczej jest we wrześniu – tym razem do usługi trafi kolejne 5, bardzo ciekawych gier.

Już dzisiaj do Xbox Game Pass zawita Jump Force (61 na metacritic) – trójwymiarowa bijatyka, której największą siłą sa chyba licencja na dziesiątki postaci znanych z kultowych serii anime – Dragon Ball, Naruto, Hunter x Hunter i wielu innych. Akcja gry toczy się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie doszło do połączenia naszego świata ze światami z anime. W ten sposób do naszego świata przenoszą się złoczyńcy w stylu Czarnobrodego i tylko bohaterowie seriali mogą ich powstrzymać.

Również dzisiaj do usługi trafi Bloodstained: Ritual of the Night (84 na metacritic) – druga część platformówki, będącej duchowym spadkobiercą pierwszych Castlevanii. Wcielamy się w niej w dotkniętą klątwą sierotę Miriam – jej skóra powoli zamienia się w kryształ. Budzi się ona z 10 letniej drzemki w zamku, którym rządzi jej niegdysiejszy przyjaciel, a dzisiaj (w wyniku tej samej klątwy) piekielny władca. Nasza bohaterka musi go powstrzymać, by uratować siebie i świat.

Na kolejne gry w Xbox Game Pass przyjdzie nam poczekać do 26 września, gdzie zadebiutują trzy nowe gry. Pierwszą z nich będzie Bad North (65 na metacritic) – strategiczna gra akcji, w której wcielamy się we władców nordyckiej krainy, którą musimy odbić z rąk najeźdźców.

Kolejną grą, jaka trafi we wrześniu do Xbox Game Pass będzie DiRT Rally 2.0 (82 na metacritic), czyli gra, której nie trzeba przedstawiać miłośnikom wyścigów samochodowych. Jest to niezwykle realistyczny symulator rajdówek, w którym możemy zasiąść za sterami ponad 50 licencjonowanych samochodów.

Ostatnią wrześniową nowością będzie LEGO Worlds (69 na metacritic) – gra w sam raz dla młodszego gracza, będąca skrzyżowanie klocków Lego z popularnym Minecraftem.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.