Padem o ścianę

Operacje w Gears 5

Paweł Jastrzębski

W grach nastawionych mocno na zabawę sieciową – a do takich zalicza się Gears 5 sukces zależy mocno od contentu jaki twórcy planują dodawać po premierze gry. The Coalition podzieliło się planami na wspieranie swojej najnowszej gry i wyglądają one rewelacyjnie.

Popremierowe wsparcie Gearsów prowadzone będzie pod nazwą „Operacje”. Będą to 3 miesięczne cykle podczas których będą na nas czekać nowe tryby gry, nowe mapy do hordy i kontry, postacie i elementy personalizacji.

Dodatkowo twórcy wprowadzają osobne rankingi dla każdego trybu – więc możemy zobaczyć jak sobie radzimy w globalnej społeczności. Jeśli wszystko dobrze zrozumiałem to rankingi też będą miały trzymiesięczne cykle, więc nie musicie się obawiać, że jeśli zaczniecie zabawę miesiąc po premierze, to nie macie czego szukać w rankingach.

Każda nasza aktywność w multiplayerze (niezależnie od tego czy w Hordzie czy w Kontrze) ma być nagradzana „Supply Pointsami”, które możemy wymienić na zrzuty zaopatrzenia, w których znajdować się będą kolejne przedmioty personalizacji.

Każda nowa Operacja przynosić ma nowe Tour of Duty – sezonowy zestaw wyzwań, których wykonywanie zapewni nam awans w drabince i kolejne unikalne nagrody.

Wygląda w każdym razie na to, że Gears 5 swoich fanów będzie trzymało w twardym uścisku naprawdę długo 😀


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.