Padem o ścianę

Pierwsze sierpniowe nowości w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Wiemy juz jakie tytuły zawitają do Xbox Game Pass w pierwszej sierpniowej transzy. Począwszy od dzisiaj, do usługi zawita siedem nowych gier.

Darksiders: Genesis (77 na metacritic) – spin off serii Darksiders, którego akcja toczyć się będzie przed wydarzeniami znanymi z głównej serii. Akcję będziemy obserwować z rzutu izometrycznego, a gra będzie mocno przypominać Diablo. Bohaterami Darksiders Genesis będą dwaj Jeźdźcy Apokalipsy – znany już Wojna i debiutujący w serii Waśń. Chłopaki w grze zmierzą się z zastępami piekielnych hord, by ubić samego Lucyfera.

Również dzisiaj do Xbox Game Pass dołączy It Lurks Below – RPG z otwartym światem, inspirowana m.in. Minecraftem i Terrarią

Także dzisiaj Xbox Game Pass wzbogaci się o  The Dark Pictures Anthology: Man of Medan (69 na metacritic) – przygodowka utrzymana w klimacie horroru, która opowiada o wyprawie 4 płetwonurków do  zatopionego statku z II Wojny Światowej. Podczas eksploracji statku bohaterowie muszą zmierzyć się z nadprzyrodzonymi wydarzeniami.

Także od dzisiaj będziemy mogli zagrać w Trailmakers – eksploracyjna gra z otwartym światem, który przemierzamy za pomocą własnoręcznie skonstruowanych maszyn.

Również od dzisiaj do usługi dołącza UnderMine – RPG typu roguelike, w którym wcielamy się w ubogiego górnika, który wybiera się na wyprawę mająca na celu zlokalizowanie źródła tajemniczych wstrząsów, zagrażających całemu kompleksowi kopalń.

Ostatnią grą, która pojawi się dzisiaj będzie Xeno Crisis – arena shooter utrzymany w stylistyce gier 16bitowych – propozycja w sam raz dla miłośników gatunku.

Ostatnią grą z pierwszej sierpniowej transzy będzie Final Fantasy VII HD, która się pojawi w usłudze 13 sierpnia. Gra, której w zasadzie nie trzeba przedstawiać – legendarny jRPG z 1997 r. W sam raz na odświeżenie wspomnień przed wydaniem w przyszłym roku remakiem na Xbox One.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.