Padem o ścianę

Popremierowe wsparcie Assassin’s Creed Valhalla

Paweł Jastrzębski

Żadna współczesna gra AAA nie może zadowolić się zawartością dostępną w dniu premiery. Nie inaczej będzie z Assassin’s Creed Valhalla – Ubisoft na nowym zwiastunie zaprezentował czego możemy spodziewać się w ramach popremierowego wsparcia.

Assassin’s Creed Valhalla otrzyma przede wszystkim dwa duże dodatki – Gniew Druidów i Oblężenie Paryża. W tym pierwszym udamy się do Irlandii, gdzie spróbujemy odkryć tajemnicę starożytnego kultu druidów – dodatek ten ma zadebiutować wiosną 2021 r. Drugi z dodatków, pojawi się latem 2021 r. i opowie rzecz jasna o tytułowym oblężeniu. Zmierzymy się w nim z wojskami króla Karola Otyłego, a także spróbujemy zdobyć Paryż od wewnątrz. Oba te dodatki będą do kupienia osobno – wchodzą także w skład przepustki sezonowej, edycji złotej i edycji Ultimate. W dwóch ostatnich przypadkach dostaniemy także specjalną misję opowiadającą o legendarnym Beowulfie. Na szczęście nic nie wskazuje, by wspomniane dodatki miały być poszatkowane, jak to miało miejsce przy okazji Assassin’s Creed Odyssey.

Oprócz dużych płatnych dodatków, przez cały rok otrzymywać będziemy bezpłatną zawartość – pierwszy z darmowych dodatków ma zadebiutować pod koniec roku.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.