Padem o ścianę

Premiera Call of Duty: Warzone

Paweł Jastrzębski

Trochę z przyczajki i niespodziewanie Activision zapowiedziało i wypuściło darmowe Call of Duty: Warzone, będące niczym innym jak trybem Battle Royale.

Call of Duty: Warzone zaoferuje dwa tryby rozgrywki – pierwszym będzie klasyczne Battle Royale, w którym zmierzy się ze sobą 150 graczy w jedno, dwu lub trzyosobowych drużynach. Sama rozgrywka jest do bólu klasyczna – gracze zostają zrzuceni na wielką mapę, która z czasem ulega zmniejszeniu. Wygrywa ten, kto ostatni zostanie przy życiu. Ciekawoską ma być system „gułagów” do których trafi poległy gracz, by zmierzyć się w walce o powrót do rozgrywki z innym poległym graczem.

Drugim trybem ma być Grabież, w której  będziemy musieli zebrać jak największą sumę pieniędzy. Kasiorę zdobywamy za przeszukiwanie mapy, poległych wrogów, czy wykonywanie konkretnych kontraktów.

Oba tryby rozgrywane będą na mapie Verdansk, na której ma znaleźć się ponad 300 unikalnych lokacji. Po mapie będziemy mogli poruszać się na piechotę, quadami, samochodami terenowymi, SUV-ami, ciężarówkami i helikopterami. Co ważne Call of Duty: Warzone pozwoli na wspólną grę wszystkim użytkownikom – niezależnie od platformy.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.