Padem o ścianę

Premierowe mapy w Battlefield V

Paweł Jastrzębski

Kampania, kampanią, ale wiadomo, że największe emocję w Battlefield V budzi tryb multi. A czym byłoby multi bez porządnych map. DICE pokazało na nowym zwiastunie pakiet premierowych map, do trybu multiplayer.

Map na premierę będzie 8 – dwie zlokalizowane w Afryce i i 6 europejskich.

W Afryce zagrać będzie można na największej mapie – Hamada – która przeznaczona jest do pojedynków na czołgi. Drugą afrykańską mapą jest Aerodrome, która pozwoli na walkę na zniszczonym lotnisku należącym do Państw Osi. Ta mapa z kolei pozwoli na walkę piechoty i pojazdów.

W Europie walczyć będziemy m.in. we Francji. Pierwsza z nich to Twisted Steel, gdzie największa atrakcją będzie największa budowla stworzona na potrzeby gry – częściowo zniszczalny most. Drugą francuską mapa będzie Arras – otwarte dla czołgów pole bitwy z bunkrami i lasami w których chować się może piechota.

Z Francji przenosimy się do Holandii – tutaj będziemy mogli walczyć na ulicach i w kanałach Rotterdamu oraz w zrujnowanej stolicy kraju (na mapie Devastation).

Ostatni europejski kraj reprezentuje Norwegia – tutaj będziemy walczyć w portowym mieście Narvik oraz na szczycie góry (w Fjell 652).

Dodatkowo po premierze Battlefield V wzbogaci się o Panzerstorm – mapę osadzoną w Belgii, która pozwoli nam wziąć udziała w pierwszej dużej bitwie czołgowej II WŚ.

Battlefield V pojawi się 20 listopada na Xbox One, PS4 i PC.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.