Padem o ścianę

Psychonauts 2 ze zwiastunem fabularnym

Paweł Jastrzębski

Do premiery Psychonauts 2 jeszcze trochę czasu (gra zadebiutuje 25 sierpnia), ale Double Fine już teraz zaczyna wypuszczać coraz więcej materiałów promocyjnych. Tym razem padło na zwiastun fabularny.

Bohaterem Psychonauts 2 jest telepata Raz, który po wydarzeniach z pierwszej części gry spełnił swoje marzenie i dołączył do organizacji tytułowych Psychonauts. Szybko jednak okazuje się, że organizacja jest w tarapatach, a jej szef po wydarzeniach z jedynki przeszedł mało korzystną metamorfozę. Do naszego bohatera należy naprawienie szkód i uratowanie organizacji.

Przy okazji Double Fine podzieliło się next genowy ficzerami, jakie czekają na posiadaczy Xbox Series X|S. Przede wszystkim konsole Microsoftu są jedynymi next genami, które otrzymają swoją dedykowaną wersje – posiadacze Playstation 5 dostaną wersje z PS4, działająca w ramach wstecznej kompatybilności.

Na Xbox Series S gra będzie działać w rozdzielczości 2880×1620@60fps lub 1080p@120fps. Na Xbox Series X gra będzie działać w 3840×2160@60 fps lub w 1440p@120fps. Wersje na oba Xboxowe next geny otrzymają VRR i HDR „na wyłączność”.

Premiera Psychonauts 2 już 25 sierpnia na Xboxach, Playstation i PC. Gra od dnia premiery będzie także dostępna w Xbox Game Pass. Tym, którzy nie mogą się doczekać gry, polecam 3-godzinny gameplay z gry.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.