Padem o ścianę

Rage 2 – pierwszy zwiastun (Aktualizacja o materiał z rozgrywki)

Paweł Jastrzębski

Rage 2 pierwszy raz ukazało nam się kilka dni temu, na ujawnionej przez jeden ze sklepów rozpisce hitów na końcówkę 2018 r. Bethesda nie szła w zaparte udając, że gry nie ma i oficjalnie ujawniła grę, wypuszczając jednocześnie pierwszy zwiastun.

(Aktualizacja) Jest już napakowany akcją zwiastun z fragmentami z rozgrywki – wygląda na to, że Rage 2 zapewni nam radosną rozgrywkę, pełną akcji, zakręconych broni i sporą dawkę pokręconego humoru. W przeciwieństwie do poprzedniej części, która oferowała pół otwarty świat, tutaj będziemy mieli klasyczny otwarty świat – moim zdaniem jest na co czekać.

(Oryginalny wpis)

Rage to postapokaliptyczna gra FPP od ID Software, która pojawiła się na sprzęty poprzedniej generacji w 2011 r. Mimo stosunkowo wysokich ocen (81 ne metacritic) nie osiągnęła jakiegoś spektakularnego sukcesu.

Mimo wszystko Bethesda daje serii jeszcze jedną szansę, tym razem stawiając na bardziej radosny klimat. W drugiej części twórcy postawili bowiem na na masę kolorów i bardziej swobodne podejście do tematu.

Mimo wszystko Rage 2 nie zrywa z dziedzictwem poprzedniczki – powracają samochody, trójostrze zachowujące się jak bumerang, czy złowieszcze mutanty.

Sam zwiastun nie przedstawia niestety gameplaya, czy chociażby przybliżonej daty premiery (choć znając Bethesda od zajawek do premiery nie mija zbyt dużo czasu) – robi on bardziej za zajawkę mającą zachęcić nas do obejrzenia jutrzejszego pokazuz rozgrywki.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.