Padem o ścianę

Rage 2 – zwiastun premierowy

Paweł Jastrzębski

Rage 2 pojawi się na rynku już 14 maja, więc nie dziwi, że Bethesda wypuściła tradycyjny zwiastun premierowy. Trzeba przyznać, że jest on równie nietypowy, co klimat w jakim utrzymana jest produkcja.

Premierowy zwiastun Rage 2 utrzymany jest w konwencji dawnego filmu Memento – czyli najpierw obserwujemy coś, co wydaje się być walką z finałowym bossem, a potem cofamy się w czasie, obserwując część wydarzeń, które doprowadziły nas do rzeczonej walki.

Akcja Rage 2 osadzona jest 30 lat po wydarzeniach z pierwszej części, w postapokaliptycznym świecie. Rage 2 zrywa jednak z klimatem poprzedniczki i stawia na radosną rozwałkę w kolorowym świecie pełnym różu i kolorowych wybuchów. Gra w dalszym ciągu ma jednak być shooterem osadzonym w otwartym świecie – tyle tylko, że wyglądającym teraz na połączenie Bulletstorm z Far Cry New Dawn.

W grze wcielimy się w postać o imieniu Walker (zgodnie z naszym wyborem kobieta lub mężczyzna), której wioska została zaatakowana przez organizację zwaną Autorytetem.

Rage 2 zadebiutuje na Xbox One, PS4 i PC już 14 maja 2019 r. Co ciekawe i godne odnotowania, gra ma być pozbawiona lootboxów.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.