Padem o ścianę

Red Dead Online – rusza beta

Paweł Jastrzębski

Ruszyła już beta sieciowego modułu do Red Dead Redemption 2 – Red Dead Online. Póki co mogą cieszyć się nią jedynie posiadacze edycji Ultimate i Ci, co zagrali na premierę, ale już za kilka dni do zmagań będą mogli dołączyć wszyscy.

Póki co, harmonogram dostępności bety wygląda następująco:

  1. 27 listopada, 14:30 czasu polskiego: serwery otwarte dla posiadaczy RDR2 w edycji Ultimate;
  2. 28 listopada: serwery otwarte dla osób, które zagrały w RDR2 26 października;
  3. 29 listopada: serwery otwarte dla osób, które zagrały w RDR2 w dniach 26-29 października;
  4. 30 listopada: serwery otwarte dla wszystkich posiadaczy RDR2.

Także nawet jeśli nie macie edycji Ultimate lub premierowego wydania gry, to i tak zbyt długo nie będziecie czekać na swoją kolej.

Z racji tego, że niektórzy już grają poznaliśmy kilka szczegółów odnośnie trybów gry i Red Deadowej wariacji na temat Battle Royale. Nazywać się ona tutaj będzie Make It Count i przeznaczona będzie dla 32 graczy, którzy będą rywalizować na ciągle zmniejszającym się terenie, obejmującym m.in. Strawberry, Stillwater Creek i Tall Trees.

Nie zabraknie także bardziej klasycznych trybów – w Most Wanted wygrywa gracz z najwyższą liczbą zabójstw, w Name Your Weapon, możemy za to korzystać tylko z jednego typu broni.

Nie zabraknie także drużynowego deathmatchu (Team Shootout) a także kilku rodzajów wyścigów, walk o strefy czy misji fabularnych do ogrania w kilka osób, jak i w pojedynkę.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.