Padem o ścianę

Rozpiska EA Access na najbliższe miesiące

Paweł Jastrzębski

Electronic Arts ujawniło swój plan na dalszy rozwój usługi EA Access – zarówno odnośnie gier, które trafią do Skarbca w najbliższych dwóch miesiącach, jak i te, które doczekają się wersji testowej podczas jesiennego wysypu hitów.

I tak już 12 lipca do Skarbca EA Access dołączy ciepło przyjęta platformówka Unravel (75 na metacritic). Mnie wersja testowa nie zachwyciła, ale może do Was przemówi.

Również 12 lipca do Skarbca dołączy pełna wersja Need for Speed (65 na metacritic) – reboot serii odstraszał trochę ziomalskim klimatem i modelem jazdy, ale ogólnie dramatu wielkiego nie było.

30 sierpnia dołączy zaś pełna wersja niezłego Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 (80 na metacritic) – zadowoleni powinni być zwłaszcza miłośnicy kanapowego coopa.

Dodatkowo EA Access ujawniło jakie gry doczekają się specjalnej (zwykle 10 godzinnej) wersji testowej – tutaj wielkiego zaskoczenia nie ma:

  1. Madden NFL 17 – dostępne od 18 sierpnia
  2. NHL 17 – dostępne od 8 września
  3. FIFA 17 – dostępne od 22 września
  4. Battlefield 1 – dostępne od 13 października

Warto podkreślić, że wersje testowe, to zwykle pełna gra (wyjątkiem było wspomniane Unreval, które oferowało 2 misje i najnowsze Mirrorr’s Edge, które oferowało tylko 6 godzin grania), której postępy przeniesiecie do „normalnej” wersji, jeśli zdecydujecie się na zakup.

 


Copyright © 2023 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.