Padem o ścianę

Rozszerzony zwiastun fabularny Captain Tsubasa: Rise of New Champions

Paweł Jastrzębski

Mimo, że jestem wielkim fanem Tsubasy i oglądałem za szczeniaka wszystkie odcinki z wywieszonym jęzorem na pamiętnej Polonii 1, to do tej pory Tsubasa: Rise of New Champions mocno mnie gameplayowo rozczarowywał – zaprezentowane materiały wyglądały mocno nudnie. Wszystko jednak zmienił rozszerzony zwiastun fabularny, który trafił idealnie w serducho mojego wewnętrznego dzieciaka.

Rozszerzony zwiastun fabularny (o prawie 1,5 minuty dłuższy niż ten zaprezentowany wcześniej) pojawił się dzisiaj na YouTubowym kanale Namco Bandai i tak zgrabnie zagrał na mojej nostalgii, że z podejścia całkowicie obojętnego w stosunku do gry, przeszedłem na poziom „jak ja się nie mogę doczekać tej gry”.

Tryb fabularny umieszczony w grze pozwoli nam przeżyć wydarzenia znane z kultowej anime – z tymże, że w zwiastunie nie dopatrzyłem się scen z „pierwszych mistrzostw” więc raczej przyjdzie nam zmierzyć się z Toho a nie z Meiwą.

Podczas rozgrywki przeżyjemy wszystkie najważniejsze mecze w drodze do upragnionego mistrzostwa – zmierzymy się zatem m.in. z braćmi Tachibana, rosłym Hirsohim Jito, Matsuyamą, Misugim oraz rzecz jasna z samym Kojiro.

Mecze przeplatane będą ślicznie wyglądającymi przerywnikami, momentami żywcem wyjętymi z anime – dodatkowo całość ma bardzo przyjemną, cellshadingową, grafikę. Moje wewnętrzne dziecko, które pół dnia spędzało na boisku, by wypracować własny strzał, nie mogłoby marzyć o czymś więcej 😉

Premiera Captain Tsubasa: Rise of New Champions jeszcze w 2020 – dokładna data nie jest niestety znana.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.