Padem o ścianę

Serial Cleaner z misjami inspirowanymi kultowymi filmami

Paweł Jastrzębski

Bardzo ciekawie zapowiadająca się skardanka 2D – polskie Serial Cleaner zadebiutuje na Xbox One już 14 lipca. Na najnowszym materiale twórcy ujawniają kilka informacji o tytule, a przy okazji dowiadujemy się o misjach inspirowanych kultowymi filmami.

Na zaprezentowanym materiale chłopaki z krakowskiego studia iFun4All opowiadają o grze, a także przybliżają podstawy rozgrywki i tryby gry. Oprócz kampanii fabularnej Serial Cleaner zapewni nam także tryb wyzwań, w których np. możemy grać w czarno-białych barwach lub np. symulować granie po pijaku. Całość wygląda naprawdę fajnie i świeżo i nie mogę się  już doczekać premiery.

Oprócz tego twórcy przygotowali dla nas misję specjalne inspirowane kultowymi filmami – m.in. „Wejście smoka”, „Monthy Python i Święty Graal”, „Taksówkarz”,  „Lot nad kukułczym gniazdem”, „Mechaniczna pomarańcza”, Gwiezdne Wojny”, „Obcy” czy „Odgłosy”.

Serial Cleaner, to utrzymana w klimacie lat 70-tych skradanka z rzutem izometrycznym, która inspirację wydaje się czerpać z filmu Pulp Fiction i gry Hotline Miami. Wcielamy się w niej w tytułowego seryjnego sprzątacza, którego zadaniem jest oczyścić miejsce zbrodni z dowodów i ciał zanim przejmie je policja.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.