Padem o ścianę

Shadow of the Tomb Raider – pierwszy zwiastun

Paweł Jastrzębski

Zgodnie z zapowiedziami pojawił się pierwszy zwiastun Shadow of the Tomb Raider – trzeciej części zrebootowanych przygód Lary Croft. Poznaliśmy też prawdopodobne wydania i datę premiery gry.

Przede wszystkim Square Enix potwierdziło datę premiery – Shadow of the Tomb Raider pojawi się m.in. na Xbox One 14 września 2018 r.  Niejako przypadkiem wyciekły także planowane edycję – oprócz standardowego wydania otrzymamy także Digital Deluxe Edition, Croft Edition, Digital Croft Edition i Edycję Kolekcjonerską. Będziemy się mogli także zaopatrzyć się w gustownego steelbooka.

Najważniejszy jednak wydaje się być sam zwiastun. Nie prezentuje on niestety elementów gameplaya, ale widowiskowości nie można mu odmówić. Widzimy na nim Larę walczącą w dżungli (najprawdopodobniej) członkami Trójcy. Widoczne są też przebitki z przygotowaniami do krwawej ofiary. Potwierdza się zatem, że odwiedzimy świątynie Majów.

Oprócz zwiastuna i edycji gry pojawiło się także kilka screnów, które sugerują, że gra rzuci nas także w inne rejony świata.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.