Padem o ścianę

Sierpień w Deals with Gold

Paweł Jastrzębski

Powoli zbliża się sierpień, więc najwyższa pora poznać tytuły jakie Microsoft wrzuci do Games with Gold – po wielu słabych miesiącach w końcu trafił nam się taki, przy którym nie musimy czuć zażenowania.

W sierpniu dzięki Games with Gold dostaniemy:

  1. Darksiders 3 (Xbox One/Series X|S): 1-31 sierpnia
  2. Yooka-Laylee (Xbox One/Series X|S): 16 sierpnia-15 września
  3. Lost Planet 3 (X360/Xbox One/Series X|S): 1-15 sierpnia
  4. Garou: Mark of the Wolves (X360/Xbox One/Series X|S): 16-31 sierpnia

Pierwszą dostępną grą będzie bardzo przyjemne Darksiders III (69 na metacritic) – w trzeciej części serii ponownie wcielimy się w Jeźdzca Apkalipsy – tym razem będzie nim rudowłosa Furia (w uniwersum gry jest ona jednym z Jeźdźców). Akcja gry toczyć się będzie w otwartym świecie, równolegle do wydarzeń przedstawionych w Darksiders 2. Nasza bohaterka stanie przed koniecznością przywrócenia równowagi między dobrem i złem, poprzez odnalezienie i zniszczenie manifestacji Siedmiu Grzechów Głównych.

Drugą dostępną grą będzie Yooka-Laylee (73 na metacritic) – klasyczna trójwymiarowa platformówka, której kierujemy tytułowymi bohaterami – kameleonem Yooka i nietoperzem Laylee. Obaj bohaterowie, przy pomocy swoich unikalnych zdolności, muszą pokonać szereg różnorodnych i kolorowych map.

Kolejną dostępną w sierpniu grą, będzie Lost Planet 3 (58 na metacritic) – trzecia część serii gier akcji z widokiem TPP. Tym razem akcja gry toczy się przed wydarzeniami znanymi z pierwszej części, a wcielamy się w pilota maszyny wydobywczej, który próbuje zdobyć zapasy energii termicznej dla pozbawionej zasobów Ziemi. W tym celu przemierza lodowe tereny planety E.D.N III, w poszukiwaniu zasobów, okazjonalnie walcząc z rdzennymi potworami zamieszkującymi planetę.

Ostatnią dostępną grą będzie Garou: Mark of the Wolves (77 na metacritic) – kolejna część serii – Fatal Fury, w której w pojedynkach rozgrywanych w 2D zmierzy się ze sobą 14 różnorodnych zawodników.

 


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.