Padem o ścianę

Sierpień w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Tradycyjnie pod koniec miesiąca Microsoft podał jakie tytuły dołączą do Xbox Game Pass w sierpniu. Niestety wydaje się, że skoro sierpień w Games with Gold będzie dobry, to Xbox Game Pass już nie koniecznie.

Już jutro do Xbox Game Pass dołączy Ashes Cricket  (79 na metacritic), czyli wirtualna odsłona najnudniejszego sportu na świecie – Krykieta. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji na styczność z tym sportem to absolutnie nie żałujcie – mnie kiedyś znajomy angol nakręcił na wspólne obejrzenie jednego meczu i szczerze powiadam Wam – nigdy więcej. Jeśli gra faktycznie jest symulatorem krykieta, to lepiej trzymać się od niego z daleka.

Kolejną grą, która zawita jutro do Xbox Game Pass będzie Pandemic (no yet rated), dla której będzie to jednocześnie debiut na Xboxie. Jest to konsolowa wersja gry planszowej, w której wcielamy się w członka oddziału, który musi powstrzymać epidemie czterech śmiertelnych chorób.

8 sierpnia usługa wzbogaci się o The Jackbox Party Pack 2 (80 na metacritic) – zestaw pięciu gier Fibbage 2 (dla 2 do 8 graczy) – gra w blefowanie, która zawiera ponad 500 zupełnie nowych pytań; dźwiękowa gra Earwax (dla 3 do 8 graczy); Bidiots (dla 3 do 6 graczy), w której rysujesz po prostu na własnym telefonie lub tablecie; Quiplash XL (dla 3 do 8 graczy) oraz gra w rozbrajanie bomb -Bomb Corp. ( dla 1 do 4 graczy). Ciekawostką jest, że gracze mogą grać na własnych telefonach czy tabletach, więc jeśli szukaliście xboxowego odpowiednia wszystkich gierek imprezowych na Ps4, to może Was to zaciekawić.

Ostatnią grą, która dołączy do konsolowego Xbox Game Pass w sierpniu będzie Slay the Spire (89 na metacritic), która póki co widnieje w sklepie tylko na PC, ale skoro Major Nelson mówi, że będzie na Xbox One, to oznacza, że do 14 sierpnia (data dołączenia do Xbox Game Pass) może się jeszcze trochę zmienić. W tym rogaliku naszym zadaniem jest wspięcie się na szczyt tytułowej wieży, po drodze przedzierając się przez hordy przeciwników. Szczerze mówiąc wydaje się, że jest to jedyny godny uwagi sierpniowy tytuł.

Oprócz wyżej wymienionych tytułów pecetowa wersja Xbox Game Pass otrzyma dodatkowo Downwell (1 sierpnia) i Space Hulk Tactics (8 sierpnia)

 

 


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.