Padem o ścianę

Spyro Reignited Trilogy we wrześniu na Xbox One

Paweł Jastrzębski

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników klasycznych platformówek z pierwszego Playstation – już we wrześniu pojawi się mocno zremasterowana wersję pierwszej trylogii Spyro Spyro Reignited Trylogy.

Odświeżona wersja zawierać będzie wszystkie części przygód sympatycznego smoka, stworzone przez Insomniac Games Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! i Spyro: Year of the Dragon. Każda z nich została przygotowana praktycznie od nowa przez studio Toys for Bob i wygląda naprawdę ślicznie.

Osobiście w momencie boomu na Spyro byłem już trochę za stary, by się na niego załapać, ale Ci, co 20 lat temu mieli ok 10 lat mogą już się szykować do powrotu do dzieciństwa. Jest to także idealna produkcja dla „obecnego” młodszego gracza, także jeśli macie dzieci i/lub młodsze rodzeństwo, to również warto rozważyć zakup.

Odświeżona trylogia Spyro pojawi się na Xbox One i PS4 prawie dokładnie na 20-sto lecie premiery pierwszej części – 21 września. Możecie składać już zamówienie premierowe – w Polsce cyfrowa wersja gry została wyceniona na 169,99 zł – najtaniej uda się Wam ją wyrwać z HongKongu – ok 119 zł.

Jako ciekawostkę, serwis IGN przygotował porównania grafiki remake i oryginału.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.