Padem o ścianę

Śródziemie: Cień Wojny opóźnione

Paweł Jastrzębski

Pierwotnie Śródziemie: Cień Wojny miało zadebiutować 25 sierpnia na Xbox One, PS4 i PC, a w późniejszym terminie dostać wersję na Project Scorpio. Dziś już wiemy, że daty premiery nie uda się dotrzymać.

Warner Bros. ogłosiło, że według aktualnego planu Śródziemie: Cień Wojny pojawi się na półkach sklepowych 10 października tego roku. Twórcy zasłaniają się standardową śpiewką o „konieczności dopracowania” tytułu, ale nie zdziwiłbym się jakby było jednak drugie dno.

Otóż od samego ogłoszenia gry wiadomo było, że Warner Bros. ściśle współpracuje przy produkcji z Microsoftem. Nie chodzi, rzecz jasna, o jakąkolwiek wyłączność, a do fakt, że gra ma obsługiwać funkcję Xbox  Play Anywhere (jako jedna z nielicznych gier third party) oraz wykorzystywać moc Project Scorpio. Przesunięcie premiery Śródziemie: Cień Wojny może świadczyć o chęci wypuszczenia wszystkich wersji jednocześnie.

Wiem, że teoria te jest naciągana jak guma z majtek, chociażby z faktu, że oznaczałoby to, że Project Scorpio zadebiutuje w październiku, ale lepszej nie mam 😉 Więcej dowiemy się na E3


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.