Padem o ścianę

Śródziemie: Cień Wojny z zapisem z Cień Mordoru

Paweł Jastrzębski

Śródziemie: Cień Mordoru w wersji na Xbox One, PS4 i PC wzbogaciło się właśnie o bezpłatną aktualizację, która pozwoli m.in. przenieść naszego największego wroga do Śródziemie: Cień Wojny.

Jedną z ciekawszych właściwości Śródziemie: Cień Mordoru był bez wątpienia system Nemesis, który z grubsza mówiąc pozwalał na personalizację naszych wrogów. Chyba pierwszy raz w grach szeregowi przeciwnicy przestali być szarą, jednolitą masą, a zamiast tego stali się identyfikowalni. Dzięki niemu mogliśmy ponadto wpływać na hierarchię i układ sił w armii Saurona.

W nadchodzącym Śródziemie: Cień Wojny system ten ulegnie dalszemu rozbudowaniu. To jednak nie wszystko – Warner Bros. przygotowało dla nas miłą niespodziankę. Dostępna powinna być już darmowa łatka, która wprowadzi do Śródziemie: Cień Mordoru tzw. Kuźnie Nemesis. Automatycznie prześledzi ona naszą grę i wyryje wroga o najwyższej randze, który zostanie przeniesiony do Śródziemie: Cien Wojny. Podobnie stanie się z naszym najsilniejszym sojusznikiem.

Dla osób które jeszcze nie miały styczności z Śródziemie: Cień Mordoru wydawca przygotował fajną promocję – do 9 lipca możecie grać na Xbox One i PC w darmową  wersję gry. Dodatkowo możecie nabyć edycję GOTY z 80% zniżką (na Xbox One gra kosztuje całe 20 zł).


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.