Padem o ścianę

Star Wars: Squadrons na pierwszym zwiastunie

Paweł Jastrzębski

Już od jakiegoś czasu słyszeliśmy plotki odnośnie tajemniczego Project Maveric, który miał być pierwszą grą kierowanego przez Jade Raymond (pracująca swego czasu nad Assassin’s Creed) EA Motive. Teraz wiemy, że będzie to Star Wars: Squadrons, które doczekało się pierwszego zwiastuna.

Star Wars: Squadrons pozwoli wcielić nam się w pilota myśliwca i wziąć udział w Galaktycznym Konflikcie po obu jego stronach i zasiądziemy za sterami takich legendarnych maszyn jak: X-Wing, A-Wing, Y-Wing, TIE Fighter, TIE Interceptor czy TIE Bomber.

Gra zaoferuje kampanię fabularną, która toczyć ma się po Bitwie o Endor – wcielimy się w niej zarówno w pilota Rebelii jak i pilota Imperium. Oczywiście gra ma mieć także także tryby multiplayer, który będzie wspierać pełen crossplay.

Zaprezentowany zwiastun skupia się raczej na warstwie fabularnej i klimacie niż gameplayu – ten mamy zobaczyć na konferencji EA Play, która odbędzie się 18 czerwca.

Star Wars: Squadrons ma się pojawić na Xbox One, PS4 i PC 2 października. Oczekiwanie mogą Wam umilić przepiękne screeny.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.