Padem o ścianę

Styczniowe nowości w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Długo Microsoftowi zajęło oficjalne potwierdzenie jakie tytuły trafią do Xbox Game Pass w pierwszym styczniowym rzucie tytułów. Oferta nie jest za bogata, ale to pewnie dlatego, że ogłoszenie kolejnych tytułów zbiegnie się w czasie z planowanym na 25 stycznie Developer_Direct.

Jako pierwsze do Xbox Game Pass trafi Persona 3 Portable (89 na metacritic), która trafi do abonamentu w dniu swojej Xboxowej premiery. Jest to kolejna część słynnej japońskiej serii RPG, która pierwotnie została wydana na PlayStation Portable. Bohaterem gry jest nastoletni uczeń liceum, który wraz ze swoimi przyjaciółmi i kolegami ze szkoły próbuje powstrzymać inwazje mrocznych Cieni na nasz świat. Gra pojawi się w usłudze 19 stycznia i będzie dostępna do ogrania na konsolach, PC i za pomocą chmury.

Tego samego dnia do Xbox Game Pass trafi Persona 4 Golden (87 na metarcritic) – kolejna odświeżona część serii, która trafi na współczesne konsole (pierwotnie ukazała się na PS2). Podobnie jak w wyżej wymienionej części serii, wcielimy się w niej w walczącego z Cieniami ucznia liceum.

Gra pojawi się w usłudze 19 stycznia i będzie dostępna do ogrania na konsolach, PC i za pomocą chmury.

Ostatnią grąz pierwszej styczniowej transzy będzie Monster Hunter Rise (88 na metacritic w wersji na Switcha), który również zawita do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Jest to kolejna odsłona popularnej japońskiej serii gier Action-RPG, w której wcielamy się w łowcę potworów. Akcja gry przenosi nas do wioski Kamura, a wątek fabularny skupi się na wydarzeniach zwanych Furią, które zagrażają wspomnianej wiosce. Gra oferuje nam tryb singleplayer oraz 4 osobowy coop.

Monster Hunter Rise pojawi się w Xbox Game Pass 20 stycznia i będzie dostępny do ogrania na konsolach, PC i za pomocą chmury.

 

 


Copyright © 2023 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.