Padem o ścianę

Suicide Squad: Kill the Justice League na nowym gameplayu

Paweł Jastrzębski

Na wczorajszym State of Play Sony pokazało fragment z rozgrywki z nadchodzącego Suicide Squad: Kill the Justice League. Gra niestety wygląda jak typowy kooperacyjny shooter podany w formie gry-usługi.

Powiem szczerze, że dla mnie byłoby lepiej jakby nie pokazywali – do tej pory byłem bowiem grą mocno zainteresowany. Po wczorajszej prezentacji mój hype spadł do zera. Gra wygląda jak generyczny shooter garściami biorący najgorsze elementy GaaS, które mogliśmy zaobserwować w Marvel’s Avengers, podlane rozgrywką przywodzącą na myśl najgorsze cechy Crackdown. Dla mnie zdecydowanie tytuł wpada do kategorii „Nie ogram, nawet jak będzie w Xbox Game Pass„. A szkoda, bo jako fan uniwersum DC i gier Rocksteady, liczyłem na coś więcej.

Suicide Squad: Kill the Justice League będzie osadzone w tym samym świecie co trylogia Batman Arkham…. Wcielimy się w niej w członków tytułowego Suicide Squad (Harley Quinn, Captain Boomerang, King Shark, Deadshot), których Amanda Waller wysyła do Metropolis, w którym szaleje Brainiac. Na miejscu okazuje się, że staniemy nie tylko na przeciw Brainiaca, ale także kontrolowanego przez niego Supermana.

Premiera Suicide Squad: Kill the Justice League 26 maja 2023 r. na Xbox Series X|S, PS5 i PC.


Copyright © 2023 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.