Padem o ścianę

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition zapowiedziane

Paweł Jastrzębski

Jeden z lepszych RPGów ostatnich lat – The Outer Worlds doczeka się wkrótce zbiorczego i ulepszonego wydania na konsole nowej generacji. I co najważniejsze, nie będzie trzeba na niego długo czekać – pojawi się bowiem już 7 marca.

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, bo taki będzie nosić tytuł, pojawi się 7 marca na Xbox Series X|S, PC i PS5. Poprawione wydanie zawierać będzie usprawnioną grafikę, zwiększony limit poziomów doświadczenia i każde wydane do tej pory DLC.

Póki co nie wiadomo niestety czy gra będzie wspierać opcję Smart Delivery i czy będzie posiadać osobny zestaw aczików.

The Outer Worlds to pierwszoosobowy RPG od Obsidian, którego akcja rozgrywa się w najdalej oddalonej kolonii ziemskiej, kontrolowanej przez korporacje Arkadia. Akcja gry toczy się w XXIV wieku, jednak klimat mocno ocieka latami 40/50, co bardzo przypomina Fallouta. Nasz bohater jest jednym z kolonistów, który budzi się po nieplanowanym kilkudziesięcioletnim śnie, by odkryć, że w skutek nieudolnego zarządzania kolonii grozi upadek. By go powstrzymać musimy znaleźć sposób na odmrożenie inżynierów i specjalistów, którzy zostali na naszym statku.


Copyright © 2023 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.