Padem o ścianę

Tryb wieloosobowy w Prey

Paweł Jastrzębski

Prey swoją premierę miał w maju 2017 r., ale Bethesda nie zapomina o tytule i stara się jakoś przedłużyć jego żywotność – najpierw poprzez dodatek Mooncrash, a teraz poprzez dodanie trybu wieloosobowego – Typhon Hunter.

Tryb multi pojawi się 11 grudnia, jako darmowy dodatek (wymagający jednak DLC – Mooncrahs) i zaoferuje asymetryczny tryb multiplayer dla maksymalnie 6 osób. Jedna wcieli się w Morgan Yu, a pozostałe 5 w mimiki. Zabawa polega na tym, że Morgan musi w wyznaczonym czasie odnaleźć i zabić, za pomocą pistoletu lub klucza francuskiego, graczy wcielających się w mimików.

Pozostali gracze zaś mogą przyjmować kształty różnych przedmiotów, zastawiać pułapki bądź atakować przeciwnika. W trybie mamy jedno życie więc warto jednak roztropnie wybierać swoje walki.

Oprócz trybu multiplayer Typhon Hunter wzbogaci grę o  tryb TranStar VR – przeznaczone  dla jednego gracza wyzwabia w stylu pokoi pułapek. Akcję osadzono na kilka dni przed wydarzeniami z podstawowej kampanii, zaś gracze wcielą się w różnych pracowników tytułowej firmy. Początkowo pojawią się trzy etapy  – Gabinet M. Yu, Laboratorium Symulacyjne i Żółty Tuipan.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.