Padem o ścianę

Trylogia Crysis we wstecznej kompatybilności

Paweł Jastrzębski

Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich miłośników graficznych wodotrysków – do biblioteki gier działających na Xbox One dołącza trylogia Crysis.

Pierwszy Crysis pojawił się w 2007 r. i był prawdziwym killerem dla hi-endowych PC – do odpalenia najwyższych ustawień graficznych potrzebny był chyba komputer NASA. Na konsolę poprzedniej generacji trafiła 4 lata później, ale rzecz jasna nie oferowała aż takiego poziomu grafiki, jednak w dalszym ciągu grafika pieściła gałki oczne. Gra w 2011 i 2013 r. doczekała się dwóch kontynuacji, które wychodziły na konsolę równolegle z wersjami PC.

W każdym razie już teraz możecie odpalić całą trylogię. Póki co gra nie doczekała się łatki Xbox One X Enhanced, ale nadzieja umiera ostatnia. Zagranie w całą trylogię w 4K (jak to ma miejsce przy Red Dead Redemption), byłoby niesamowitym przeżyciem – żaden remaster nie byłby nam potrzebny (te zostawilibyśmy użytkownikom PlayStation 4 😉 ). O tym jakim graficznym sztosem jest ta gra niech świadczą poniższe screeny – takiego poziomu grafiki nie prezentują czasem najnowsze gry.

 


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.