Padem o ścianę

Trzy gra za darmo przez weekend

Paweł Jastrzębski

Mamy kolejny weekend za pasem, więc tradycyjnie Microsoft przygotował dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate kilka darmowych gier do ogrania.

Darmowe wersje gier dostępne są już teraz, a darmowy weekend potrwa do poniedziałkowego poranka. Tradycyjnie dostępne będą pełne wersje gier, a grę będzie można kontynuować po ewentualnym zakupie. Dodatkowo wszystkie te gry doczekały się sporej przeceny w cyfrowym sklepie Xboxa. Za darmo do ogrania będą:

Bleeding Edge (67 na metacritic) – sieciowa gra rywalizacyjna od Ninja Theory. Jej sednem ma być pojedynek między dwoma, czteroosobowymi drużynami. Do naszego wyboru oddanych zostanie 12 zawodników, różniących się od siebie charakterem, stylem walki, klasą, czy sposobami personalizacji. Mimo „slasherowego” rodowodu Ninja Theory gra ma nie być nastawiona wyłącznie na walkę w zwarciu – różne postacie będą dysponować także atakami dystansowymi.

Madden NFL 20 (79 na metacritic) – sportowa gra skierowana głównie do miłośników Futbolu Amerykańskiego. W grze, jak w każdej sportówce od EA Sports, mamy rozbudowane tryby sieciowe jak i singlowe.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 (80 na metacritic) – kolejna odsłona popularnych bijatyk opartych na mandze i anime – Naruto. Fabularnie gra skupia się na tytułowym bohaterze i jego przyjaciołach, którzy biorą udział w czwartej wojnie Shinobi. Gra zaoferuje zabawę zabawę zarówno singlową (kampania fabularna) jak i pojedynki sieciowe.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.