Padem o ścianę

Trzy gry z darmowym weekendem

Paweł Jastrzębski

Microsoft ponownie przyszykował dla nas ofertę darmowego grania na weekend – w tym tygodniu posiadacze abonamentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate będą mogli bez żadnych dodatkowych opłat przetestować aż trzy gry.

Darmowe wersje gier dostępne są już teraz, a darmowy weekend potrwa do poniedziałkowego poranka. Tradycyjnie dostępne będą pełne wersje gier, a grę będzie można kontynuować po ewentualnym zakupie. Dodatkowo wszystkie te gry doczekały się sporej przeceny w cyfrowym sklepie Xboxa.

Dragon Ball FighterZ (86 na metacritic) – klasyczna bijatyka 2,5D, w której wcielić możemy się w postacie z uniwersum Dragon Balla. W grze duaą rolę odgrywa system tag battle – przed walką tworzymy drużynę złożoną z trzech postaci, by w trakcie walki móc płynnie zmieniać zawodników. Gra rzecz jasna oferuje kanapowy i sieciowy multiplayer, więc jeśli chcecie skopać tyłek koledze, to macie idealną okazję.

Tom Clancy’s The Division 2 (82 na metacritic) – Druga część sieciowego shootera od Ubisoftu. Tym razem jako członek tytułowej Dywizji przenosimy się do Waszyngtonu, by zaprowadzić porządek w mieście, po epidemii tajemniczego wirusa.

Just Cause 4 (70 na metacritic) – kolejna część przygód Rico Rodrigueza. Tym razem udajemy się na wyspę Solís, którą spróbuje wyzwolić z rąk organizacji militarnej Black Hand, dowodzona przez Gabrielę Morales i bardzo niepokojących anomalii pogodowych z gwałtownymi burzami i tornadami włącznie. Przy okazji Rico spróbuje rozwikłać tajemnice śmierci swojego ojca, który w jakiś sposób związany był z wyspą,


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.