Padem o ścianę

Trzy gry za darmo na weekend w Free Play Days

Paweł Jastrzębski

Kolejny weekend się zbliża, więc kontynuując tradycję Microsoft udostępnia posiadaczom subskrypcji Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate bez dodatkowych opłat aż trzy gry.

Już od dzisiaj, do poniedziałkowego poranka posiadacze konta Xbox Live Gold lub abonamentu Xbox Game Pass Ultimate, będą mogli bez dodatkowych opłat zagrać w:

Goat Simulator (53 na metacritic) – jak sama nazwa wskazuje jest to mocno absurdalny symulator kozy. Jako sympatyczny parzystokopytny siejemy zniszczenie w mieście.

Puyo Puyo Champions (74 na metacritic) – nastawiona na rywalizację gra logiczna. Naszym zadaniem jest ułożenie co najmniej czterech kulek w tym samym kolorze obok siebie.

Valkyria Chronicles 4 (81 na metacritic) – kolejna odsłona serii jRPG. Akcja gry osadzona jest w tym samy uniwersum co poprzednie odsłony. Trafiamy do roku 1935 – świat targany jest konfliktem inspirowanym II Wojną Światową, w którym walczą ze sobą Federacja Atlantycka i Imperium Wschodnioeuropejskie. Wcielamy się w Claude’a Wallace, który ze swoim Oddziałem E jest ostatnią deską ratunku dla Federacji.

Rzecz jasna tradycyjnie otrzymamy dostęp do pełnych wersji gier, a postęp przeniesiemy do własnej kopii, po ewentualnym zakupie. Możemy się także spodziewać, że wszystkie te gry doczekają się sporej obniżki.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.