Padem o ścianę

Trzy gry za darmo przez weekend

Paweł Jastrzębski

Microsoft ponownie przyszykował dla nas ofertę darmowego grania na weekend – w tym tygodniu posiadacze abonamentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate będą mogli bez żadnych dodatkowych opłat przetestować aż trzy gry.

Darmowe wersje gier dostępne są już teraz, a darmowy weekend potrwa do poniedziałkowego poranka. Tradycyjnie dostępne będą pełne wersje gier, a grę będzie można kontynuować po ewentualnym zakupie. Dodatkowo wszystkie te gry doczekały się sporej przeceny w cyfrowym sklepie Xboxa.

Valkyria Chronicles 4 (81 na metacritic) – kolejna odsłona serii jRPG. Akcja gry osadzona jest w tym samy uniwersum co poprzednie odsłony. Trafiamy do roku 1935 – świat targany jest konfliktem inspirowanym II Wojną Światową, w którym walczą ze sobą Federacja Atlantycka i Imperium Wschodnioeuropejskie. Wcielamy się w Claude’a Wallace, który ze swoim Oddziałem E jest ostatnią deską ratunku dla Federacji.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker (60 na metacritic) – sieciowa gra akcji osadzona w uniwersum Naruto, której akcje obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Rozgrywka przeznaczona jest dla dwóch, maksymalnie dwuosobowych drużyn, które ścierają się na zamkniętych arenach.

Shining Resonance Refrain (74 na metacritic) – kolejny jRPG w zestawieniu, będący remasterem gry jeszcze z Playstation 3, w której wcielamy się w młodego Yuma Ilverna, który musi powstrzymać Imperium przed przejęciem władzy nad światem za pomocą mocy starożytnych smoków. Pomocnej dłoni w tej jakże ważnej misji użyczy mu jego własny smok, którego dusza znajduje się w naszym bohaterze.

 


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.