Padem o ścianę

Trzy gry za darmo przez weekend

Paweł Jastrzębski

Na najbliższy weekend Microsoft przygotował dla posiadaczy abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate trzy gry do ogrywania. Także jeśli nie macie akurat w co grać, to być może się skusicie.

Darmowe wersje gier powinny być dostępne już teraz, a darmowy weekend potrwa do poniedziałkowego poranka. Tradycyjnie dostępne będą pełne wersje gier, a grę będzie można kontynuować po ewentualnym zakupie. Dodatkowo wszystkie te gry doczekały się sporej przeceny w cyfrowym sklepie Xboxa. Za darmo do ogrania będą:

Ghost Recon: Breakpoint (62 na metacritic) – gra, która zaliczyła kiepski start, ale z każdym miesiącem i z każdą aktualizacją jej stan ponoć się poprawia. Ostatnio do gry dodano sterowanych przez SI towarzyszy, więc jest idealna okazja, by przetestować, czy gra zbliżyła się do Wildlands.

Frostpunk (84 na metacritic) – gra strategiczna od polskiego 11bit Studios, której akcja toczy się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie w XIX wieku na Ziemi zapanowała epoka lodowcowa. Wcielamy się w zarządce osady zgromadzonej wokół generatora ciepła. Naszym zadaniem jest jest opiekowanie się rosnącą społecznością ocalałych, dbanie o ich podstawowe potrzeby jak mieszkanie, jedzenie, ciepłą kołderkę jak i bardziej skomplikowane, jak szpital, dom opieki itp. Musimy też dbać o ogólny nastrój społeczności, by nie dopuścić do wybuchu buntu przeciwko naszej osobie.

Ash of Gods Redemption – taktyczny RPG z elementami karcianymi, którego akcja toczy się w wykreowanym przez rosyjskiego pisarza Serigieja Malickiego. Akcja gry toczy się wokół inwazji kosmicznych żniwiarzy, których może powstrzymać, tylko grupa śmiałków.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.