Padem o ścianę

Trzy gry za darmo przez weekend

Paweł Jastrzębski

Na najbliższy weekend Microsoft przygotował dla posiadaczy abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate trzy gry do ogrywania. Także jeśli nie macie akurat w co grać, to być może się skusicie.

Darmowe wersje gier powinny być dostępne już teraz, a darmowy weekend potrwa do poniedziałkowego poranka. Tradycyjnie dostępne będą pełne wersje gier, a grę będzie można kontynuować po ewentualnym zakupie. Dodatkowo wszystkie te gry doczekały się sporej przeceny w cyfrowym sklepie Xboxa. Za darmo do ogrania będą:

Yakuza Kiwami (81 na metacritic) – gra jest rozbudowanym remakiem pierwszej części japońskiej sagi. W grze wcielamy się w Kazume Kiryu, który pnie się po szczeblach w hierarchii przestępczego klanu Tojo.

Sid Meier’s Civilization VI (86 na metacritic) – szósta część legendarnej serii turowych gier strategicznych, w której będziemy mogli poprowadzić wybraną cywilizacje przez tysiąclecia.

For Honor Standard Edition (79 na metcritic) – wielosobowa gra TPP, w której wcielamy się w przedstawiciela jednaj z trzech frakcji – Rycerzy, Samurajów i Wikingów, którzy mierzą się ze sobą w brutalnych pojedynkach na broń białą.

 


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.