Padem o ścianę

Trzy gry za darmo przez weekend

Paweł Jastrzębski

Ostatnio obrodziło nam w darmowe weekendy, podczas których możemy przetestować całkiem zacne gry. Nie inaczej będzie w ten weekend, kiedy to posiadacze konta Gold będą mogli ograć bez opłat aż trzy gry.

Darmowy weekend zacznie się dzisiaj i potrwa do poniedziałku do godz. 8:59. Tradycyjnie podczas jego trwania dostępne będą pełne wersje gier, a postęp przeniesiemy do pełnej wersji gry, po ewentualnym zakupie.

Przez cały weekend dostępne będą trzy gry:

The Division 2 (82 na metacritic) – druga część trzeciosoobowego shootera nastawionego mocno na zabawę multiplayerową. Tym razem agenci tytułowej Dywizji przenoszą się do Waszyngtonu i zaprowadzić tam porządek.

Age of Wonders: Plenetfall (85 na metacritic) – kolejna odsłona znanej i lubianej serii turowych strategii, która tym razem zabiera nas w przestrzeń kosmiczną. Wcielamy się w niej we władcę upadłego Imperium, które ponownie musimy zamienić w galaktyczną potęgę.

Stellaris (81 na metacritic) – druga w zestawieniu strategia kosmiczna, która od Age of Wonders różni się tym, że jest strategią czasu rzeczywistego, a także obecnością elementów RPG.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.