Padem o ścianę

Watch Dogs 3 – pierwsze plotki

Paweł Jastrzębski

O tym, że trzecia cześć Watch Dogs powstaje nie jest wielką tajemnicą – gra na dobre dołączyła do flagowych serii Ubisoftu i bardzo zgrabnie wypełnia miejsce w kalendarzu, które zwolniło Assassin’s Creed. Dzięki przeciekowi od Amazona i Kotaku poznaliśmy pierwsze plotki.

Dzięki Amazonowi, u którego wyciekł opis gry wiemy, że Watch Dogs ma pójść sprawdzoną ścieżką Assassin’s Creed i porzucić numeracje – zamiast tego gra ma się nazywać Watch Dogs Legion. W grze opuścimy Stany Zjednoczone i przeniesiemy się na Stary Kontynent, a dokładnie do pobrexitowego Londynu.

Twórcy chcą pokazać świat po planowanym opuszczeniu przez Wielką Brytanię Unii Europejskiej – brexit mocno wpłynął zarówno na społeczeństwo jak i technologię.

Najważniejszą jednak zmianą ma być możliwość pokierowania każdą napotkaną postacią – nasz bohater będzie mógł zrekrutować do swojej organizacji każdego przechodnia. Każda z napotkanych postaci ma mieć indywidualne animacje, głos, osobowość itp. Informacja ta brzmi mocno nieprawdopodobnie i dziwnie, ale została potwierdzona przez Jasona Schreiera z Kotaku więc coś w niej może być.

Więcej szczegółów (w tym date premiery) poznamy prawdopodobnie w przyszłym tygodniu podczas targów E3.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.