Padem o ścianę

Wersja próbna Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 w EA Access

Paweł Jastrzębski

Od wczoraj wszyscy subskrybenci usługi EA Access mogą bez żadnych zobowiązań przetestować Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2. Wersja testowa pozwoli na ogranie pełnej gry przez 10 godzin.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2, to trzecioosobowa strzelanka z elementami tower defense. Gra  opowiada (jak nietrudno wywnioskować po tytule) opowiada o walce roślin z zombiakami. W tej części nieumarli opanowali miasteczko Suburbia, a rośliny muszą zrobić wszystko by je odbić i przywrócić naturalny stan rzeczy. Mimo zaimplementowania trybu single player Plant vs Zombie: Garden Warfare 2, to głównie gra multiplayer, w którym w zależności od trybu może walczyć  naraz nawet 24 graczy.

Nie zabrakło również trybu kooperacji, dla 4 osób. Co ciekawe i bardzo dla mnie interesujące – tym razem twórcy zdecydowali się na umieszczenie splitscreena 😀

Premiera Plants vs. Zombie: Garden Warfare 2 już 25 lutego 2016 r. na Xbox One, PS4 i PC. Posiadacze EA Access mogą zagrać już teraz, a dodatkowo mogą liczyć na 10% zniżki na wersję cyfrową.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.