Padem o ścianę

Wrześniowe nowości w Xbox Game Pass + start chmury

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie tytuły zawitają do Xbox Game Pass w drugiej wrześniowej transzy nowości. Do końca września do usługi trafią 4 gry, a dodatkowo już od dzisiaj posiadacza Xbox Game Pass Ultimate i urządzenia na Androidzie mogą ogrywać ponad 100 tytułów z biblioteki Xbox Game Pass w chmurze.

Destiny 2: Shadowkeep & Forsaken (Android & Console) (73 i 86 na metacritic) – zestaw dwóch dodatków do Destiny 2, które rozbudowują i ulepszają doświadczenie płynące z rozrywki. OBia dodatki dodają nowe przedmioty, rajdy i tło fabularne oraz będą do ogrania na Xboxach i urządzeniach z Androidem (za pomocą chmury) od 22 września.

Halo 3: ODST (Android & PC) (83 na metacritic) – samodzielne rozszerzenie do Halo 3, w którym po raz pierwszy w serii nie przyjdzie nam kierować Spartaninem. Wcielimy się w członków oddziału Orbital Drop Shock Trooper (ODST) i będziemy musieli powstrzymać siły Przymierza przed przejęciem władzy nad New Mombasa. Gra, jako część Master Chief Collection jest już w usłudze Xbox Game Pass na Xboxach, ale od 22 września będzie do ogrania na PC i urządzeniach z Androidem (za pomocą chmury).

Night in the Woods (Android, Console, PC) (75 na metacritic) – niezależna przygodówka z elementami zręcznościowymi, która przenosi nas do miasteczka Possum Springs. Wcielamy się w niej w kotkę imieniem Mae, która wraca do rodzinnego domu odnowić kontakty z dawną paczką, co jest mocno utrudnione przez fakt, że kilka miesięcy przed jej powrotem jej dawny kolega zaginął w tytułowym lesie.

Gra będzie dostępna od 24 września na Xboxach, PC i urządzeniach z Androidem (za pomocą chmury).

Ostatnią grą z drugiej wrześniowej transzy będzie Warhammer: Vermintide 2 (83 na metacritic), który będzie do ogrania od 24 września na Xboxach i urządzeniach z Androidem (za pomocą chmury). Jest to pierwszoosobowa gra akcji w której duży nacisk położono na zabawę w co-opie. Zmierzymy się w niej z z wojownikami Chaosu, skavenami i innymi potworami zagrażającymi Staremu Światu.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.