Padem o ścianę

Wszystko co musicie wiedzieć o Assassin?s Creed Unity

Paweł Jastrzębski

Najnowszy filmik promocyjny do Assassin?s Creed Unity skupia się przede wszystkim na zaprezentowaniu wszystkich nowości jakie twórcy umieścili w tej części. Jest ich na tyle dużo, że zmieściły się w prawie 8 minutowym filmie, który zdecydowanie warto obejrzeć, jeśli rozważacie zakup tej części.

Muszę przyznać, że filmik jest bardzo fajnie zrealizowany ? zaprezentowany Paryż wygląda obłędnie. Do możliwości stworzenia Arno na nasz obraz i podobieństwo podchodzę bardzo sceptycznie ? podobnie elementy były już w innych częściach, a tutaj wygląda po prostu, że dodali więcej możliwości. Co mi się podobało to nowy system walki, skradania się (co było ogromną wadą poprzednich części) oraz free runningu, o którym pisałem w którejś z wcześniejszych notek. Dużo miejsca poświęcono również coopowi, który na materiałach promocyjnych prezentuje się naprawdę fajnie ? jak tylko dodadzą opcję splitscreen, to będę w siódmym niebie.

Pokazano również jak działają anomalie czasowe, co moim zdaniem nie jest najlepszym pomysłem ? szkoda, że nie zostawiono tego do samodzielnego odkrycia. A swoją drogą ciekawie wygląda moment, w którym Arno pruje z zamontowanego na wieży Eiffla CKM-u do niemieckiego samolotu ? jakbym nie wiedział lepiej to pomyślałbym, że francuzi faktycznie stawiali jakiś opór ;)


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.